Всеукраїнська програма ментального здоров’я "Ти як?"

Іноді обійми близької людини — це все, чого нам бракує, аби триматися, не падати духом. Пам’ятайте про це, частіше обіймайте рідних. А якщо між вами кілометри відстані — обіймайте словами. Вони неодмінно відчують ваші підтримку й тепло.

14:31 07.11.2023

ГРИП ПТИЦІ

Грип птиці (класична чума птахів, ексудативний тиф, брауншвейзька хвороба курей, заразний катар дихальних шляхів качок) — гостре висококонтагіозне вірусне захворювання сільськогосподарської, синантропної та дикої птиці, що характеризується пригніченням, септицемією, ураженням респіраторних органів і шлунково-кишкового тракту й великою загибеллю птиці.

12:52 07.11.2023

Інтернет-торгівля субʼєктами господарювання без застосування РРО/ПРРО

Головне управління ДПС в Одеській області звертає увагу, що соціальні мережі Facebook, Instagram та інші інтернет-майданчики стали бізнес-платформами з потужними маркетинговими інструментами, якими користуються громадяни для дистанційного продажу товарів або надання послуг.

12:58 31.10.2023

Одещина: здійснення господарської діяльності без фіскалізації розрахунків та з використанням праці найманого працівника без оформлення трудових відносин

Головне управління ДПС в Одеській області звертає увагу платників податків на зобов’язанні дотримання вимог Податкового кодексу України, Кодексу законів про працю України, Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (із змінами, далі – Закон № 265) іншими законодавчими актами, адже це обов’язкова умова здійснення усіх видів підприємницької діяльності та запорука законності її ведення.

12:56 31.10.2023