Безпека бджіл при застосуванні пестицидів

На посівах сільськогосподарських культур незабаром розпочнеться сезон активного використання пестицидів. Їхнє необдумане застосування може призвести до отруєння та масової загибелі бджіл та інших корисних комах, які є запилювачами цих культур.

10:33 28.03.2024

Другий етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу

На базі Ліцею №3 «Авторська школа М.П.Гузика» в Южненській міській територіальній громаді відбувся другий етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед дівчат та футзалу.

13:37 27.03.2024

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

Доглядати поранених ветеранів — важка місія, яка зазвичай лягає на плечі рідних та близьких. Вони постійно перебувають поруч із ними у лікарнях, центрах реабілітації чи вдома. Вони беруть на себе догляд, фізичну й психологічну підтримку, а ще — купу бюрократичних питань. Водночас виконують хатні справи, виховують дітей і працюють. Тривала доглядова праця виснажує фізично й емоційно, тому піклувальники також потребують підтримки. Правозахисний центр для військових та їхніх родин Принцип пригадав, де і яку допомогу можуть отримати рідні ветеранів.

19:03 26.03.2024