Місто Добра розширює свою діяльність

Вітаємо! Наш благодійний фонд "Місто Добра" допомагає жінкам та дітям, які постраждали від насилля та війни, а також дітям позбавлених батьківського піклування. У Чернівцях ми маємо свій шелтер, де сьогодні проживає близько 300 людей. 20 листопада на території Міста Добра, ми відкрили реабілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують паліативного піклування. Першочергово реабілітацію та догляд зможуть отримати діти, яких виховує лише один з батьків (опікунів/піклувальників). Всі послуги є безкоштовними. У вкладенні прикріплено офіційний лист, де Ви можете детальніше ознайомитися з послугами, які ми будемо надавати і в загальному з роботою "Місто Добра".

09:12 22.11.2023

Іще раз про небезпеку стихійної торгівлі

Білгород-Дністровське районне управління Держпродспоживслужби в Одеській області наголошує та застерігає жителів регіону, що стихійна торгівля – потенційна небезпека для споживача. Продукти харчування, які безконтрольно реалізуються з рук, можуть бути небезпечними, через те, що не пройшли ветеринарно-санітарну експертизу. Отже їх споживання може спричинити гострі кишкові інфекції та харчові отруєння.

14:20 20.11.2023

Відображення у розрахункових документах РРО/ПРРО інформації щодо оплати товарів частинами

Головне управління ДПС в Одеській області надає рекомендації стосовно відображення у розрахункових документах реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО) інформації щодо оплати товарів частинами.

12:31 17.11.2023