Штрафні (фінансові) санкції за порушення вимог Закону України №265/95-ВР

Головне управління ДПС в Одеській області звертає увагу, що у зв’язку з набранням з 01.08.2023 чинності Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219) штрафні (фінансові) санкції, за порушення вимог Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», до суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі, Закон № 265), та пов’язані із здійсненням розрахунків за товари (послуги) без застосування РРО/ПРРО, та/або невидачу відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункової операції, застосовуються у розмірі:

14:40 11.10.2023

До уваги платників податків! ПРРО працює в режимі офлайн лише в період, протягом якого відсутній зв’язок між ПРРО та фіскальним сервером ДПС

Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що у зв’язку із набранням чинності 01.08.2023 Закону України від 30 червня 2023 року №3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», яким, зокрема, внесено зміни до Закону України від 06.07.1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265), відновлено дію абзацу сьомого статті 5 Закону № 265, у зв’язку з чим використання ПРРО в режимі офлайн без отриманого в контролюючому органі діапазону фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером контролюючого органу, заборонено.

14:39 11.10.2023

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ХВИЛИНА МОВЧАННЯ

Низько схиляючи голови у невимовній скорботі за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, вшануємо хвилиною мовчання світлу пам’ять громадян України, які віддали життя за свободу і незалежність України: всіх, хто воював, всіх військових, цивільних та дітей, всіх, хто загинув в боротьбі з російськими окупантами та внаслідок нападу російських військ на українські міста і села.

09:48 02.10.2023

ВІТАННЯ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ В ГРОМАДІ

Сільський голова Шабівської сільської ради Павло ПАВЛЕНКО разом з в.о.заступника сільського голови Іриною СМОГЛА завітав в гості до захисників та захисниць, котрі працюють в нашій громаді. Сільський голова привітав усіх зі святом вручив грамоти і передав подарунок для військових. Також подарунок для наших Героїв, а саме чудову картину передали учні ОЗ "Бритівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" .

09:02 02.10.2023

Вручення відзнаки Міністерства освіти і науки України

27 вересня, Департаментом освіти і науки Одеської обласної ради було урочисто вручено відзнаку Міністерства освіти і науки України - Нагрудний знак "Василь Сухомлинський" директору Шабівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чебан Людмилі Іванівні, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, інноваційність, креативність, вміння йти вперед та вести за собою.

19:11 28.09.2023