Звукова апаратура за півмільйона, плитка, лави, дерева та інші недоречні під час кровопролитної війни тендери

В Одеській ОВА провели чергове засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність» разом із представниками органів місцевого самоврядування, силовим блоком та громадськістю.

12:52 24.11.2023

Шановні мешканці Шабівської територіальної громади!

Вітаю з Днем гідності та свободи! Це особлива дата, яка символізує мужність та вольові рішення народу України. Нехай цей день буде нагадуванням про важливість та цінність нашої незалежності, про те, що ми маємо право на свободу, гідність та самовизначення. Нехай дух національної єдності мир та процвітання супроводжують нас на кожному кроці.

12:47 23.11.2023

Вітаємо команду з футзалу з виходом у фінал чемпіонату!

Це неймовірний досягнення, і ми всі пишаємося вами. Ви продемонстрували високий рівень вмінь, стратегію та наполегливість на кожному етапі змагань. Кожен матч був захопливим і залишив незабутні емоції. Тепер нам залишилося лише один крок до перемоги - фінал. Ми впевнені, що ви зможете вирвати перемогу зі зубів суперників і підняти кубок чемпіонів. Підтримка всієї громади зараз з вами. Бажаємо вам надійної гри, впевненості та командного духу. Залишайте свої серця на полі і гра належатиме вам. Успіху у фіналі!

12:46 23.11.2023

Щодо фіскалізації розрахунків платниками єдиного податку

Державна податкова служба України звертає увагу платників податків, які обрали спрощену систему оподаткування, що, починаючи із 01.01.2022, втратили чинність норми Податкового кодексу України, які дозволяли не застосовувати реєстратори розрахункових операцій або програмні реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО). З огляду на це платники податків (крім першої групи) при здійсненні розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов’язані застосовувати РРО/ПРРО на загальних підставах.

10:49 23.11.2023

ФОП 2 групи відправляє товари через поштового оператора та отримує післяплату на свій розрахунковий рахунок через NovaPay, чи зобов'язана така особа застосовувати РРО та /або ПРРО?

Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє, що при відправці продавцями товарів будь-яким експедитором (логістичною компанією) в Україні, який не має статусу ні кур’єра, ні перевізника, не є учасником відносин купівлі-продажу, не передає право власності на товар та не бере участі в розрахунку за нього відповідно до договору про надання послуг, фіскальний касовий чек має бути сформований до відправки товару та вкладений продавцем у коробку з товаром, або надісланий покупцеві при або до передачі його експедитору (логістичній компанії).

10:48 23.11.2023

Застосування РРО та/або ПРРО при наданні послуг за умови проведення розрахунків за них виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів

Головне управління ДПС в Одеській області продовжує інформувати платників податків про актуальні питання щодо особливостей застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

10:22 23.11.2023

Парвовірусний ентерит у собак

Парвовірусний ентерит - дуже небезпечне, швидкоплинне інфекційне захворювання собак будь-яких порід. Клінічні прояви захворювання супроводжуються млявістю, відмовою від приймання їжі, блювотою, діареєю, підвищенням температури, поступовим розвитком зневоднення організму тварини та розвитком міокардиту.

09:12 22.11.2023