Лептоспіроз – небезпечна хвороба  для людини і тварин

Лептоспіроз – небезпечна хвороба для людини і тварин

Лептоспіроз – це гостре інфекційне захворювання з групи зоонозів, яке супроводжується гарячкою, загальною інтоксикацією, жовтяницею, ураженням печінки, кровоносних капілярів, нервової системи, ускладнюється геморагічним синдромом і нирковою недостатністю.

10:58 06.12.2023

Всеукраїнська програма ментального здоров’я "Ти як?"

Ваша самоцінність не залежить від думки інших. А соромитися свого «Я» через можливість комусь не сподобатися – не має сенсу. Навіть якщо всі довкола кажуть «не виділяйся». Навіть якщо ці слова лунають із вуст рідних. Не всі установки від батьків та родичів, що закладаються нам із дитинства, є правильними.

13:52 05.12.2023

Прозорість і Підзвітність

Робоча група "Прозорість і Підзвітність" продовжує вивчати та аналізувати отримані дані через Google форму за посиланням https://docs.google.com/.../1FAIpQLSef.../viewform

13:48 04.12.2023

Вакцинація собак: що це і для чого потрібно

Власники тварин дуже часто замислюються, прищеплювати тварину чи ні, а якщо вихованець з дому не виходить? Відповідь однозначна: прищеплювати (вакцинувати)! Пов'язано це з тим, що Ви можете самі принести інфекцію з вулиці на підошві свого взуття, до Вас можуть прийти гості, у яких хвора тварина або ваш вихованець випадково вискочить на вулицю. Тому прищеплювати потрібно всіх тварин без винятку. Вакцинація допоможе вашому вихованцеві виробити імунітет і уникнути серйозних інфекційних хвороб.

14:19 24.11.2023