Вакцинокеровані захворювання — це інфекційні захворювання, спричинені вірусами або бактеріями, яким можна запобігти за допомогою вакцинації.

15:20 22.09.2023

В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВІДБУВСЯ КОНГРЕС МІСЦЕВИХ ТА РЕГІОНАЛЬНИХ ВЛАД ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ

Під головуванням заступника керівника Офісу Президента України Олексія Кулеби на території Ізмаїльського району відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад. Основним модератором заходу виступив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

11:47 22.09.2023

Всеукраїнська програма ментального здоров'я "Ти як?"

З чого почати пошуки психолога? З двох речей. Перша — усвідомлення того, що психолог — не чарівник, і питання, які ви маєте до нього, не зникнуть за помахом палички. Робота з терапевтом — це насамперед робота над собою, яка вимагатиме часу та зусиль.

15:44 20.09.2023