Інформація щодо проведення пероральної імунізації

З метою профілактики та зменшення захворюваності на сказ у дикій фауні з 25 жовтня 2023 року на території Білгород-Дністровського району буде проведена осіння кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин.

12:36 23.10.2023

ТУРНІР З ФУТЗАЛУ В ПІДТРИМКУ ЗСУ

21 жовтня в ОЗ "Шабівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" відбувся благодійний турнір з футзалу на кубок сільського голови #Павла_ПАВЛЕНКА в підтримку Збройних сил України.

10:55 23.10.2023

Селекторна нарада з питань забезпечення прозорості та підзвітності на всіх рівнях регіональної влади

В Одеській ОВА проведено селекторну нараду з питань забезпечення прозорості та підзвітності на всіх рівнях регіональної влади і готовність області до осінньо-зимового періоду.

09:22 23.10.2023

Засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність»

Сьогодні під головуванням заступника очільника Одеської ОВА Сергія Кропиви відбулося перше засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність». Члени робочої групи – представники ОВА, СБУ, прокуратури та Нацполіції.

09:21 23.10.2023

Опитування Українського ветеранського фонду ветеранів російсько-української війни

Посилання па форму опитування з метою виявлення конкретних потреб, проблем та ставлення суспільства до ветеранів російсько-української війни у Білгород-Дністровському районі.

13:58 20.10.2023

Чи зобов’язаний суб’єкт господарювання при реалізації пального на АЗС  проводити розрахункові операції через РРО?

Чи зобов’язаний суб’єкт господарювання при реалізації пального на АЗС проводити розрахункові операції через РРО?

Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє, що згідно з п.п. 14.1.141 прим. 1 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI пальне – це нафтопродукти, скраплений газ, паливо моторне альтернативне, паливо моторне сумішеве, речовини, що використовуються як компоненти моторних палив, інші товари, зазначені у п.п. 215.3.4 п. 215.3 ст. 215 ПКУ.

14:06 19.10.2023

Щодо дотримання законодавства у сфері застосування РРО/ПРРО

Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» відновлено положення щодо відповідальності суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265), зокрема, з 01 жовтня 2023 року у разі встановлення контролюючими органами факту непроведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО з фіскальним режимом роботи, будуть застосовуватись фінансові санкції, передбачені п. 1 ст. 17 Закону № 265.

14:05 19.10.2023