Отримання відповідей на запитання щодо реєстрації та застосування РРО/ПРРО

Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що Контакт-центр ДПС на постійній основі надає фізичним та юридичним особам інформаційно-довідкові послуги з питань реєстрації та застосування РРО/ПРРО.

15:07 07.09.2023

Програма ментального здоров’я "Ти як?"

Сором, відчуття провини, самотності, неспроможності — це можливі наслідки тривалого стресу. Початок навчального року може посилювати ці стани, і зараз діти особливо потребуватимуть нашої підтримки.

11:59 05.09.2023

Військовий ПДФО: розрахунки й аргументи від Асоціації міст УкраїниВійськовий ПДФО: розрахунки й аргументи від Асоціації міст України

Як місцеве самоврядування використовує військовий ПДФО, скільки його отримано й використано, що потрібно робити з цим податком обґрунтовують в Дзеркалі тижня Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України та Оксана Продан, Радниця Голови Асоціації міст України на підставі данних 754 громад.

09:14 05.09.2023