«ПРРО Каса»: як здійснити повернення коштів покупцю та сформувати видатковий чек?

У Головному управлінні ДПС в Одеській області інформують, яким чином СГ може здійснити повернення коштів покупцю та сформувати видатковий чек, якщо розрахункова операція проводилася через «ПРРО Каса» в 2022 році, яке встановлено на Аndroid/Windows, а повернення відбувається в 2023 році через «ПРРО ДПС», яке встановлено на інший пристрій.

09:01 14.12.2023

Застосування РРО: як завантажити дані по попередніх розрахункових операціях?

Головне управління ДПС в Одеській області інформує, яким чином можна завантажити дані по попередніх розрахункових операціях (фіскальні чеки), якщо програмне забезпечення «ПРРО ДПС» встановлено на новий пристрій, на якому СГ не може відкрити зміну, оскільки надходить повідомлення «Завантажте попередні фіскальні чеки».

08:58 14.12.2023

Відображення у розрахункових документах РРО/ПРРО інформації щодо оплати товарів частинами»

Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє, що у разі продажу товарів на умовах внесення оплати частинами, приймання кожної частини оплати має бути здійснено із дотримання вимог Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265), супроводжуватись видачею розрахункових документів встановленої форми, змісту.

08:57 14.12.2023

Небезпечний ЕХІНОКОКОЗ:  захворювання тварин, яким може заразитися людина

Небезпечний ЕХІНОКОКОЗ: захворювання тварин, яким може заразитися людина

Ехінококоз – це хронічне паразитарне захворювання, за якого у печінці, легенях та інших органах утворюються кісти (міхурі). Збудником цього захворювання є личинкова стадія стьожкового гельмінта – ціп’яка. Людина, як і свійські тварини (вівці, свині, корови), є проміжним господарем ехінокока, а кінцевим хазяїном є домашні або хижі тварини (собака, лисиця, вовк, шакал).

08:37 12.12.2023

УВАГА, НОВА СХЕМА ШАХРАЙСТВА!

Вам напишуть з пропозиціями заробити грошей за "лайки" та репости, можливо навіть заплатять 100-200 грн. Ви вже на гачку!

14:33 08.12.2023