До уваги мешканців  громади! Виїзний прийом працівників Пенсійного Фонду

До уваги мешканців громади! Виїзний прийом працівників Пенсійного Фонду

19 вересня 2018 року з 09-30 до 12-00 години в будівлі Шабівської сільської ради кабінет № 1 заступник начальника Білгород-Дністровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області Даниленко Надія Олександрівна буде проводити прийом громадян.

08:37 17.09.2018

ПРОВЕДЕНО НАРАДУ КЕРІВНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ГРОМАДИ

12 та 13 вересня на базі Шабської ЗОШ №1 та закладу дошкільної освіти «Теремок»  під головуванням начальника Управління освіти, культури, молоді та спорту Шабівської сільської ради Осадчук Т.М. відбулись наради директорів закладів загальної середньої та дошкільної освіти.

14:07 14.09.2018

УЧАСТЬ ПРЕДСТАВНИКІВ ШАБІВСЬКОЇ ГРОМАДИ В ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСУ «ШАМРАЇВСЬКІ ЗОРІ»

07-09 вересня в селі Шамраївка Сквирського району Київської області відбувся IV Відкрітій молодіжний фестиваль-конкурс сучасної патріотичної пісні «Шамраївські зорі», в якому взяли участь 32 учасника з Київської, Донецької, Тернопільської, Рівненської, Дніпропетровської, Черкаської, Одеської областей та міста Києва.

16:39 13.09.2018

Розпочато буріння артезіанської свердловини в селище Прибережне

В селище Прибережне Шабівської громади розпочато буріння артезіанської свердловини для забезпечення мешканців селища питною водою. Загальна сума коштів на проведення робіт, з урахуванням робіт по встановленню «башти Рожновського» та облаштування санітарної зони складає 1 млн. грн.

10:42 13.09.2018

ЩОДО ПРИПИНЕННЯ АНАЛОГОВОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ТЕЛЕВЕЗІЙНОГО МОВЛЕННЯ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 року № 509 «Про внесення змін до Плану використання радіочастотного ресурсу України» з 01 вересня 2018 року на території Одеської області припиняється використання аналогової технології телевізійного мовлення.

08:28 11.09.2018

Новенький ФАП для мешканців села Біленьке!

6 вересня 2018 р. відбулось  урочисте відкриття після   капітального ремонту Фельдшерсько-акушерського пункту (ФАП) у селі Біленьке Шабівської сільської ради. Ремонтні роботи проведено за підтримки депутата Одеської обласної ради Барвіненко Дмитра Луковича за рахунок коштів Одеського обласного бюджету, Білгород-Дністровського районного бюджету та бюджету Шабівської сільської ради, .

16:38 06.09.2018

ПРОВЕДЕНО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

31 серпня 2018 року в Будинку культури с. Шабо проведено перші в об’єднаній громаді громадські слухання для мешканців села Шабо.

11:15 05.09.2018

Дотації громадянам Шабівської громади на утримання молодняка рогатої худоби

03, 04 та 05 вересня 2018 року проводяться виїзди комісії з перевірки утримання молодняка великої рогатої худоби у складі: т.в.о. начальника відділу економіки, рекреаційної діяльності, інвестиційної політики Коваль Н.В., спеціаліста відділу економіки, рекреаційної діяльності, інвестиційної політики Ярової Д.В., представника Білгород-Дністровського районного управління Держспоживслужби Остапенко В.В., депутата Шабівської сільської ради  Браткевича Д.О. до громадян, які звернулися за отриманням дотації з державного бюджету, які передбачені для підтримки в галузі тваринництва. Про можливість отримання дотації 12.04.2018 на сайті сільської ради розміщувалось відповідне повідомлення.

13:58 04.09.2018