Оголошено тендер на проведення капітального ремонту

Шабівською сільською радою оголошено тендер на проведення капітального ремонту проїжджої частини вул. Артільної, на ділянці від вул. Межової до вул. Шевченко в с. Бритівка Білгород-Дністровського району Одеської області. Загальна сума робіт- 6749500,00 грн.

16:19 02.10.2018

Нове обладнання для перших класів шкіл громади

Управління освіти, культури, молоді та спорту Шабівської сільської ради отримало першу партію дидактичного матеріалу та обладнання для перших класів загальних середніх закладів освіти для ефективного впровадження Нової української школи.

18:22 01.10.2018

Школярі громади -  учасники обласної спартакіади з шашок та шахів

Школярі громади - учасники обласної спартакіади з шашок та шахів

27-28 вересня у  рамках проведення Обласної спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти, команда Шабівської об?єднаної громади   (Слободенюк Августин, Кабаков Нікіта, Паршиков Едуард,  Димитров Максим, Драганова Діана – учні Шабівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Патратій Лілія – учениця Вигінської ЗОШ, Русляченко Артем Геннадійович – керівник команди), взяли участь у змаганнях з  шашок та шахів, які відбувалися в м. Татарбунари.

18:06 01.10.2018

Тиждень дошкілля в громаді

З 24 по 28 вересня 2018  року заклади дошкільної освіти Шабівської сільської ради приєднались до святкування Всеукраїнського Дня дошкілля, який був ініційований Міністерством освіти і науки України.

17:51 01.10.2018

ЗАТВЕРДЖЕНО НОВИЙ ГРАФІК ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ КЕРІВНИЦТВОМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

У зв’язку з кадровими змінами розпорядженням сільського голови від 28.09.2018 року № 215-с затверджено новий Графік особистого прийому громадян сільським головою, секретарем ради, секретарем ради, заступниками сільського голови та керуючим справами виконкому.

08:41 01.10.2018

РОЗПОЧАТО РОБОТУ ПО ФОРМУВАННЮ БЮДЖЕТУ НА  2019 РІК

РОЗПОЧАТО РОБОТУ ПО ФОРМУВАННЮ БЮДЖЕТУ НА 2019 РІК

З метою своєчасного та якісного забезпечення формування бюджету Шабівської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік та прогнозу бюджету на 2020-2021 роки прийнято розпорядження сільського голови від 24.09.2018 року №213-с « Про заходи щодо підготовки проекту бюджету Шабівської  сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік та прогнозу на 2020-2021 роки».

11:00 28.09.2018

Проведено практичні навчання з цивільного захисту на території громади

26 вересня 2018 року на території Одеської області, відповідно до плану основних заходів до Державного плану основних заходів з цивільного захисту, з 24 по 28 вересня проводяться командно-штабні навчання з питань цивільного захисту.

09:14 27.09.2018

Про співпрацю з ГУ Держпраці в Одеській області у забезпечені дотримання законодавства про працю на території громади

За ініціативою та за участю представників Шабіської сільської ради інспектори праці Головного управління Держпраці в Одеській області відвідали одне із підприємств, яке розташовано на території Шабівської об’єднаної громади біля с. Софіївка.

16:18 25.09.2018