Тренінг для педагогічних працівників "ТЕХНОЛОГІЇ КРЕАТИВНОСТІ - ШЛЯХ ДО ТВОРЧОСТІ"

4 березня 2019 року для педагогічних працівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти Шабівської сільської ради на базі Шабівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся тренінг "ТЕХНОЛОГІЇ КРЕАТИВНОСТІ - ШЛЯХ ДО ТВОРЧОСТІ" .

10:50 05.03.2019

Засідання  з питань інвентаризації торгівельних об’єктів, закладів громадського харчування, об’єктів у сфері надання побутових та розважальних послуг на території Будацької коси  Шабівської сільської ради

Засідання з питань інвентаризації торгівельних об’єктів, закладів громадського харчування, об’єктів у сфері надання побутових та розважальних послуг на території Будацької коси Шабівської сільської ради

25.02.2019 року було проведено засідання з питань інвентаризації торгівельних об’єктів, закладів громадського харчування, об’єктів у сфері надання побутових та розважальних послуг на території Будацької коси  Шабівської сільської ради  при участі «Асоціації баз відпочинку Будацької коси» та директорів баз відпочинку.

12:19 27.02.2019

Легалізація на Шабівської об’єднаної територіальної громади

26.02.2019 року о 10.00 в адмінбудівлі Шабівської сільської ради відбулося засідання  комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації населення  та забезпечення виплати заробітної плати на території Шабівської сільської ради під головуванням заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Прохоров А.І.

12:18 27.02.2019

ІНДЕКСАЦІЇ ПЕНСІЙ У БЕРЕЗНІ 2019 РОКУ.

З 01 березня 2019 року в Україні запроваджено проведення автоматизованої індексації пенсії з урахуванням інфляції та зростання заробітної плати в країні, що дозволить суттєво зменшити цю різницю.

10:58 26.02.2019

Шабівська громада увійшла до двадцятки кращих за бюджетними показниками за 2018 рік

Експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні проаналізували показники фінансової діяльності 665 об’єднаних територіальних громад (ОТГ) за 2018 рік.

14:56 25.02.2019

Про е-демократію в Шабівській громаді

22 лютого в приміщені «Центру дозвілля молоді» с.Салгани, було проведено навчальний семінар для працівників Шабівської сільської ради  «Інструменти електронної демократії».

16:34 22.02.2019

Семінар з розробниками регуляторних актів

19.02.2019 року о 10.00 начальником відділа економіки, рекреаційної діяльності, туризму та інвестиційної політики Шабівської сільської ради Коваль Н.В., був проведений семінар з розробниками регуляторних актів по дотриманню діючого законодавства.

15:06 19.02.2019

15 лютого  2019 року в с. Шабо відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам'ятника  воїнам-афганцям.

15 лютого 2019 року в с. Шабо відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам'ятника воїнам-афганцям.

Керівний апарат,  працівники сільської ради (сільський голова -Древаль В.В.),  управління освіти, культури, молоді та спорту ( начальник Управління-Осадчук Т.М.), ветерани - учасники бойових дій в Афганістані,  депутати Шабівської сільської ради,  керівники, вчителі, учні Шабівськкого ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ОЗ "Шабівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Шабівської дитячої музичної школи, представники будинку культури, бібліотек, лікарні,  інших установ  вшанували пам'ять загиблих  хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам'ятника воїнів-інтернаціоналістів.

12:42 19.02.2019