Свято  Незалежності України в с. Біленьке

Свято Незалежності України в с. Біленьке

«Одна любов у мене-Україна»  Під такою назвою пройшло урочисте святкування, присвячене  27-ої річниці Незалежності України в с. Біленьке. Розпочалось свято з вшанування Прапора України, покладання  вінків та квітів до пам’ятного знаку-обеліску на честь визволення нашого краю від німецько-фашистських загарбників. Право покласти вінок та квіти до обеліску  було надано матері  учасника АТО Орленко Євгенії та його сину Дмитру.     На святі були гості - заступник голови Шабівської сільської ради Орлов Юрій Юрійович, начальник Управління освіти, культури, молоді та спорту Осадчук Тетяна Марківна, привітальна  промова якої   зворушила всіх присутніх  та депутат сільської ради - Ляшук Максим  Олександровим.

11:11 27.08.2018

Запрошуємо 23 серпня 2018 року Вас на урочисте святкування, присвячене Дню Незалежності України

Шановні жителі та гості Шабівської  громади!   Запрошуємо вас на урочисте святкування, присвячене Дню Незалежності України «Під вільним сонцем України-неньки»,  яке  відбудеться  23 серпня 2018 року о 16. 00 в Будинку культури  с.  Шабо,  вул. Центральна, 35

10:50 23.08.2018

22 серпня 2018 року концерт класичної музики Олексія Ботвінова

22 серпня 2018 року о 19.00 у м. Білгород-Дністровський на території Аккерманської фортеці за підтримки Одеської обласної державної адміністрації та Одеської обласної ради,  в рамках  міжнародного фестивалю «Odessa Classics»,  відбудеться безкоштовний,  сучасний, високопрофесійний гала - концерт класичної музики Олексія Ботвінова та камерного оркестру Одеської обласної філармонії (диригент І. Шаврук).

15:25 21.08.2018

ПРО НЕСАНКЦІОНОВАНЕ ПЕРЕКРИТТЯ ПОДАЧІ ВОДИ В с. ШАБО

Сьогодні, 16 серпня 2018 року о 6 годині ранку, при обстеженні місця ліквідації аварійного прориву водопроводу по вул. Водопідйомній в с. Шабо працівником ВУЖКГ було виявлено несанкціоноване перекриття засувки, що регулює подачу води з 2 (двох) артезіанських свердловин в накопичувальні резервуари.     В результаті дій невстановлених осіб була вчинена спроба вивести з ладу водогін, що забезпечує водою близько  40 % населення села Шабо.       За дорученням сільського голови  начальник ВУЖКГ Мацапей В.М. звернувся з заявою до відповідних підрозділів УСБУ в Одеській області та Національної поліції України для встановлення організаторів та виконавців злочинних дій.     Виникає питання:  кому і навіщо  потрібно створювати  проблеми з водопостачанням після того, як частина  населення  села Шабо  страждала від відсутності води внаслідок  ремонту та аварій на  магістралі?  Хто зацікавлений такими діями створювати напружену ситуацію в Шабівській громаді?  Сподіваємось, що правоохоронні органи встановлять винних осіб.

14:06 16.08.2018

Про заходи з нагоди святкування Незалежності України, Дня Державного Прапора України і  Дню визволення села Шабо від  німецько-фашистських загарбників

Про заходи з нагоди святкування Незалежності України, Дня Державного Прапора України і Дню визволення села Шабо від німецько-фашистських загарбників

Шановні  жителі Шабівської громади! Шабівська сільська рада запрошує всіх взяти участь  в урочистих заходах з нагоди святкування 27-ї річниці Незалежності України, Дня Державного Прапора України і  Дня визволення села Шабо від  німецько-фашистських загарбників. с. Біленьке

10:23 10.08.2018

ЩОДО ІНІЦІАТИВИ ГРОМАДЯН З ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

В сільську раду надійшло письмове звернення, яке підписали 9 (дев’ять) громадян, щодо  проведення   11 серпня 2018 року сходу села, під час якого члени громади мають намір задати питання сільському голові та керівнику ВУЖКГ щодо відсутності водопостачання, сміття, проблемних питань на кладовищі та сміттєзвалищі.

10:12 09.08.2018