УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З ДНЯ ПЕРЕМОГИ В ШАБІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

На території Шабівської об’єднаної територіально громади пройшли урочистості та пам’ятні заходи присвячені відзначенню державного свята Дня Перемоги та вшанування ветеранів Другої світової війни Шабівської сільської ради.                   8-9 травня 2018 року по всій території Шабівської громади пройшли мітинги, концерти, урочисті заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

10:57 14.05.2018

ПРИВІТАННЯ ВЕТЕРАНІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

Відповідно до рішення виконавчого комітету сільської ради від 20.04.2018 р. № 50/2018 «Про відзначення на території Шабівської сільської ради Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні» в рамках затверджених заходів, 7-8 травня 2018 року сільський голова Древаль Василь Васильович, заступник сільського голови Орлов Юрій Юрійович, начальник управління з питань соціального захисту та охорони здоров’я Шабівської сільської ради Коваль Наталія Вікторівна, в.о. старости Мережко Михайло Гаврилович та Гогулова Ольга Миколаївна, депутат Шабівської об’єднаної територіальної громади Титаренко Кирило Ігоревич, голова ветеранської організації Шабівської  сільської ради особисто привітали ветеранів  Другої світової війни та вручили продуктові пакунки.

10:31 14.05.2018

З ДНЕМ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Дорогі  ветерани!                        Шановні мешканці громади! Прийміть найщиріші вітання з річницею Великої Перемоги! Цей дійсно святий день завжди викликає  почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Зовсім мало залишилося тих, хто має безпосереднє відношення до цього свята, кому особисто ми повинні вклонитися в ноги і подякувати за мирне небо над нашими головами.

14:55 08.05.2018

ЗАТВЕРДЖЕНО ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ

Відповідно до рішення виконавчого комітету Шабівської сільської ради   від 20.04.2018 року № 50/2018 затверджено План заходів з відзначення  на території Шабівської сільської ради Дня  пам’яті та примирення і Дня перемоги  над  нацизмом у  Другій  світовій  війні.

16:15 03.05.2018

ЗАПРОШУЄМО НА ЯРМАРОК!

Шановні мешканці громади! ЗАПРОШУЄМО НА ЯРМАРОК! 14 квітня 2018 року о 14.00 год.  У Білгород-Дністровській Середньовічній фортеці з нагоди Великоднього свята пройде ярмарок, під час якого буде встановлено Національний рекорд України із створення Пасхального кошика с 6000 крашанок.  У заходах будуть приймати участь творчі колективи  нашої громади та  представлені вироби майстрів народної творчості.

12:32 13.04.2018

ПИТАННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ ОБГОВОРЕНО В РАМКАХ ІНФОРМАЦІЙНОГО СЕМІНАРУ

12 квітня 2018 року в Центрі дозвілля молоді с. Салгани Шабівської громади під головуванням сільського голови Древаля Василя Васильовича за підтримкою Центру розвитку місцевого самоврядування відбулися  обговорення мешканцями територіальної громади, депутатами сільської ради, представників бізнесу та інститутів громадянського суспільства питання щодо розробки та впровадження  стратегічного плану розвитку Шабівської об’єднаної громади  в рамках інформаційного семінару «Стратегічне планування місцевого розвитку».

18:32 12.04.2018

ЗІ СВЯТОМ ХРИСТОВИМ ВОСКРЕСІННЯМ

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ШАБІВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ   Щиросердечно вітаю вас зі Світлим Христовим Воскресінням!

10:21 06.04.2018

Проведено робочу нараду керівників дошкільних навчальних закладів та закладів культури

05 квітня 2018 року заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів  Ю. Ю.Орлов та начальник  Управління освіти, культури, молоді та спорту сільської ради Т. М. Осадчук провели  робочу нараду з керівниками дошкільних навчальних закладів та закладів культури  Шабівської об’єднаної територіальної громади.

19:08 05.04.2018