A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Новини

Шановні мешканці громади!

Запрошуємо вас та колективи сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств громади на   святковий концерт, присвячений Дню працівників   сільського господарства.

13:17 13.11.2018

Встановлено новий розмір тарифу на вивезення твердих побутових відходів, послуги на які надаються КП «Салгани»

З  метою приведення діючих тарифів на вивезення твердих побутових відходів (ТПВ) до економічно обґрунтованих та з метою недопущення збитковості комунального підприємства, рішенням виконавчого  комітету  Шабівської сільської  ради від 19 жовтня 2018 року № 186/2018 з 01 листопада 2018 року встановлено нові тарифи на вивезення твердих побутових відходів, послуги на які надаються  Комунальним підприємством «Салгани».

13:47 22.10.2018

Дитячим садочкам с. Біленьке, с. Софіївка, с. Черкеси та с. Бритівка передано нову мебель, посуд та білизну

Управління освіти, культури, молоді та спорту (Осадчук Т.М.) під патронатом голови Шабівської сільської ради Древаль В.В. передало в заклади дошкільної освіти с. Біленьке,  с. Софіївка, с. Черкеси та с. Бритівка нову мебель, постільну білизну та посуд для вихованців закладів на загальну суму 109 303 грн.

11:46 17.10.2018

Шабівська громада прийняла першу партію «Бебі-Боксів»

З 1 вересня в Україні розпочато реалізацію державного соціального проекту із надання одноразової натуральної допомоги породіллям. Допомога «пакунок малюка» є одноразовою адресною допомогою сім’ям, в яких народилася дитина. До складу пакунка входять необхідні речі для немовляти, такі як памперси, пелюшки, рушники, шкарпетки, ковдра, термометр для тіла та води, іграшки та ін. Все це гарно вміщено в коробку-колиску з міцного картону. Вартість такого бокса становить близько 5 тисяч гривень.

09:25 11.10.2018

Проведено роз’яснювальну роботу в пологовому відділенні районної лікарні

Cпеціалістом І категорії з питань державної реєстрації актів цивільного стану відділу з питань державної реєстрації, адміністративних послуг та оборонної, мобілізаційної роботи Шабівської сільської ради  05 жовтня 2018 року проведено роз’яснювальну роботу серед вагітних та молодих мам, які знаходяться в пологовому відділенні Білгород-Дністровської центральної районної лікарні, щодо правил державної реєстрації  народження дитини та реєстрації місця проживання новонародженого. 

10:39 08.10.2018

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора