ЗАТВЕРДЖЕНО НОВИЙ ГРАФІК ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ КЕРІВНИЦТВОМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

У зв’язку з кадровими змінами розпорядженням сільського голови від 28.09.2018 року № 215-с затверджено новий Графік особистого прийому громадян сільським головою, секретарем ради, секретарем ради, заступниками сільського голови та керуючим справами виконкому.

08:41 01.10.2018

РОЗПОЧАТО РОБОТУ ПО ФОРМУВАННЮ БЮДЖЕТУ НА 2019 РІК

З метою своєчасного та якісного забезпечення формування бюджету Шабівської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік та прогнозу бюджету на 2020-2021 роки прийнято розпорядження сільського голови від 24.09.2018 року №213-с « Про заходи щодо підготовки проекту бюджету Шабівської  сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік та прогнозу на 2020-2021 роки».

11:00 28.09.2018

Проведено практичні навчання з цивільного захисту на території громади

26 вересня 2018 року на території Одеської області, відповідно до плану основних заходів до Державного плану основних заходів з цивільного захисту, з 24 по 28 вересня проводяться командно-штабні навчання з питань цивільного захисту.

09:14 27.09.2018

Про співпрацю з ГУ Держпраці в Одеській області у забезпечені дотримання законодавства про працю на території громади

За ініціативою та за участю представників Шабіської сільської ради інспектори праці Головного управління Держпраці в Одеській області відвідали одне із підприємств, яке розташовано на території Шабівської об’єднаної громади біля с. Софіївка.

16:18 25.09.2018

ШАБІВСЬКА ОТГ У ПОРІВНЯННІ З ІНШИМИ ГРОМАДАМИ ОБЛАСТІ

На підставі даних Міністерства фінансів України, Державної казначейської служби України, Державної статистичної служби України експертами Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні Одеський центр розвитку місцевого самоврядування на своєму сайті оприлюднив окремі показники виконання 25 ОТГ Одеської області місцевих бюджетів за І півріччя 2018 року.

15:14 25.09.2018

ШАБІВСЬКЕ ВУЖКГ ОТРИМАЛО ГРЕЙДЕР

Рішенням депутатів Шабівської сільської ради  від 15.06. 2018 року № 1/307-VII  затверджено перелік проектів на розвиток інфраструктури Шабівської об’єднаної територіальної громади, які будуть реалізовуватися у 2018 році.

12:17 25.09.2018

Конкурс «Краща садиба села» та «Кращий багатоквартирний будинок» в с. Шабо та в с. Бритівка

З метою виховання у жителів об’єднаної громади поваги та любові до свого села, підтримання чистоти, охайності, затишку і комфорту на власних садибах, прибудинкових територіях, присадибних ділянках, стимулювання членів територіальної громади до покращення благоустрою власних садиб, залучення населення до активної участі позмагатися за кращу садибу, багатоквартирний будинок за рішенням виконавчого комітету від 20 вересня 2018 № 168/2018 на території Шабівської громади напередодні Дня села відповідного населеного пункту громади буде проводитись  конкурс у двох номінаціях: «Краща садиба» та «Кращий багатоквартирний будинок».

10:16 24.09.2018

До уваги жителів села Біленьке. Сімейний лікар здійснює прийом

З 24.09.2018 року на ФАПІ с.Біленьке постійно в понеділок  і середу з 9.30  буде вести прийом сімейний лікар БУРАВИЦЬКА ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА. Запрошуються жителі села для підписання декларацій на медичне обслуговування.

09:00 24.09.2018

Легалізація заробітної плати на території Шабівської сільської ради

20 вересня 2018 року відбулося засідання  комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації населення  та забезпечення виплати заробітної плати на території Шабівської сільської ради під головуванням заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Прохорова А.І. за участю: начальника відділу економіки, рекреаційної діяльності, інвестиційної політики та туризму Коваль Н.В., начальника управління фінансів Шабівської сільської ради (Яворська О.М.), начальника відділу доходів управління фінансів Шабівської сільської ради (Сівідова О.О), голови постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (Граматик В.С.), спеціаліста ІІ категорії відділу економіки, рекреаційної діяльності, інвестиційної політики та туризму (Ярова Д.В),  представника Білгород-Дністровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  в Одеській області (Соловенко Н.А.), представника Білгород-Дністровського відділення Чорноморської ОДПІ Льовушкіної Т.О., представника Білгород-Дністровського міськрайоного центру занятості Ляшенко В.Ю.

18:37 20.09.2018