Всесвітній день водно-болотних угідь

Ця подія покликана привернути увагу громадськості і урядів різних країн світу до цінності водно-болотних угідь для підтримання стійкого розвитку нашої планети. Конвенція про водно-болотні угіддя, які мають міжнародне значення в першу чергу в якості середовища проживання водоплавних птахів, була підписана 2 лютого 1971 р. В місті Рамсаре (Іран), і з тих часів носить назву Рамсарської конвенції.

13:47 28.01.2019

Даруємо радість дітям

Напередодні новорічних та різдвяних свят,  служба у справах дітей Шабівської сільської ради, привітала дітей малозахищенних верств населення солодкими подарунками та вітальними листівками.

12:32 28.12.2018

Оприлюднення рішень виконкому щодо тарифів на теплову енергію та на прийняття, утилізацію та захоронення ВК «Екологія» побутових відходів

Виконавчим комітетом Шабівської сільської ради 18 грудня 2018 року прийнято рішення про погодження ВК «Екологія» на прийняття, утилізацію та захоронення побутових відходів та 2 (два) рішення щодо погодження тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для об’єктів комунальної власності Шабівської сільської ради.

15:24 22.12.2018

Стратегічне планування Шабівської об’єднаної територіальної громади

11.12.2018 року відбулося третє засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану  розвитку громади, яка була створена розпорядженням сільського голови від 28.08.2018 року № 199-с., за участю: представника Асоціації ОТГ Оленковської Л.П., сільського голови Древаля В.В., заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Прохорова А.І., старост громади, спеціалістів Шабівської сільської ради, представників громадськості,  депутатів Шабівської сільської ради, директорів комунальних підприємств та учнів старших класів.

09:29 12.12.2018

Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості пропонує отримати професію

Служба зайнятості має можливість організувати безкоштовне професійне навчання всіх бажаючих осіб яким виповнилося 18 років, з метою отримання  кваліфікованої професії або змінити вже існуючу професію на базі  Одеського центру ПТО ДСЗ та інших навчальних закладів м.Одеси.

08:28 10.12.2018

Пенсійний фонд інформує про перерахунок пенсії з 1 грудня 2018 року

З 1 грудня 2018 року передбачено підвищення показників прожиткового мінімуму у відповідності до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік».  У зв`язку з цим переглядається розмір пенсій, який залежить від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. З 1 грудня цей показник становитиме 1497 гривень.

10:12 07.12.2018