A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Новини

Початок нового 2019-2020 навчального року!

    2 вересня в усіх закладах загальної середньої освіти Шабівської громади відбулось Свято Першого шкільного дзвоника, радуючи школярів, батьків, вчителів яскравими осінніми квітами, святковими урочистостями. Головними на святі були першокласники, яких з радістю зустрічала вся шкільна родина. Чудовий вересневий ранок дарував лагідне сонечко, гарний настрій.        

10:30 03.09.2019

Ліквідація наслідків стихійного лиха

З метою ліквідації наслідків стихійного лиха яке відбулось з 3 на 4 серпня 2019 року рішенням Шабівської сільської ради виділено кошти в сумі 396,9 тис. грн. з яких на даний час використано 96,7 тис. грн. для проведення поточного ремонту доріг місцевого значення в с. Шабо, а саме: (вул. Швейцарська № 51-55, Садова, Першотравнева, Кооперативна).

13:39 27.08.2019

Шановні мешканці Шабівської громади!

Шабівська сільська рада запрошує Вас взяти участь в урочистих  заходах з нагоди  відзначення Дня Державного Прапора України, 28-ої річниці Дня  Незалежності України та  75-річниці   Дня визволення села Шабо від  німецько-фашистських загарбників:

08:15 21.08.2019

Порядок виплати недоотриманої пенсії у зв'язку зі смертю пенсіонера

Законом України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” передбачено, що сума пенсії що належали пенсіонерові і залишилася недоотриманою  у зв'язку з його смертю, виплачується — по місяць смерті включно членам його сім'ї, яки проживали разом з пенсіонером на день його смерті, у тому числі непрацездатним членам сім'ї, зазначеним у частині другої статті 36 вказаного закону, яки знаходилися на його утриманні, незалежно від того проживали вони разом  з померлим пенсіонером чи не проживали. Згідно частині другої статті 36 Законом України  “ Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування непрацездатними членами сім'ї вважаються:

15:41 20.08.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора