Новини

Впровадження Програми «U-LEAD з Європою» на території Шабівської об’єднаної територіальної громади

11 березня 2019 року у с. Шабо відбулася зустріч представників Програми «U-LEAD», депутатів та керівництва Шабівської об’єднаної територіальної громади, з метою знайомства, вивчення стану готовності та уточнення потреб щодо створення ЦНАП у с. Шабо. Пріоритетним завданням Програми «U-LEAD з Європою», який впроваджується Шведським агентством міжнародного розвитку (Sida) є покращення якості надання адміністративних послуг для населення та підтримка створення в територіальних громадах  ЦНАПу, який буде обслуговувати мешканців громади, а також за потреби мешканців Білгород-Дністровського району.

16:20 12.03.2019

Шахово-шашковий турнір присвячений 87-й річниці визволення Одеської області

10 березня 2019 року на базі ОЗ «Шабівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Шабівської сільської ради відбувся районний шахово-шашковий турнір пам'яті героїв України Другої світової війни, воїнів-інтернаціоналістів та учасників антитерористичних операцій присвячений 87-й річниці  визволення Одеської області

15:33 12.03.2019

Чемпіонат Шабівської об'єднаної територіальної громади з футзалу серед ветеранів 35+

9 березня на базі ОЗ «Шабівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» відбулись фінальні змагання відкритого чемпіонату Шабівської об'єднаної територіальної громади з футзалу серед ветеранів 35+.

15:03 12.03.2019

СВЯТО МАСЛЯНОЇ

Весело та гамірно було  10 березня на центральній площі села Шабо. Саме тут зібралися мешканці Шабівської громади, народні колективи, сільські ради Білгород-дністровського району на  свято Масляної, організаторами якого виступили Білгород-Дністровська  районна державна адміністрація та Шабівська сільська рада.

10:18 12.03.2019

Тренінг для педагогічних працівників "ТЕХНОЛОГІЇ КРЕАТИВНОСТІ - ШЛЯХ ДО ТВОРЧОСТІ"

4 березня 2019 року для педагогічних працівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти Шабівської сільської ради на базі Шабівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся тренінг "ТЕХНОЛОГІЇ КРЕАТИВНОСТІ - ШЛЯХ ДО ТВОРЧОСТІ" .

10:50 05.03.2019

Засідання з питань інвентаризації торгівельних об’єктів, закладів громадського харчування, об’єктів у сфері надання побутових та розважальних послуг на території Будацької коси Шабівської сільської ради

25.02.2019 року було проведено засідання з питань інвентаризації торгівельних об’єктів, закладів громадського харчування, об’єктів у сфері надання побутових та розважальних послуг на території Будацької коси  Шабівської сільської ради  при участі «Асоціації баз відпочинку Будацької коси» та директорів баз відпочинку.

12:19 27.02.2019

Легалізація на Шабівської об’єднаної територіальної громади

26.02.2019 року о 10.00 в адмінбудівлі Шабівської сільської ради відбулося засідання  комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації населення  та забезпечення виплати заробітної плати на території Шабівської сільської ради під головуванням заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Прохоров А.І.

12:18 27.02.2019

ІНДЕКСАЦІЇ ПЕНСІЙ У БЕРЕЗНІ 2019 РОКУ.

З 01 березня 2019 року в Україні запроваджено проведення автоматизованої індексації пенсії з урахуванням інфляції та зростання заробітної плати в країні, що дозволить суттєво зменшити цю різницю.

10:58 26.02.2019