A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Новини

ЩОДО ПРИПИНЕННЯ АНАЛОГОВОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ТЕЛЕВЕЗІЙНОГО МОВЛЕННЯ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 року № 509 «Про внесення змін до Плану використання радіочастотного ресурсу України» з 01 вересня 2018 року на території Одеської області припиняється використання аналогової технології телевізійного мовлення.

08:28 11.09.2018

Новенький ФАП для мешканців села Біленьке!

     6 вересня 2018 р. відбулось  урочисте відкриття після   капітального ремонту Фельдшерсько-акушерського пункту (ФАП) у селі Біленьке Шабівської сільської ради. Ремонтні роботи проведено за підтримки депутата Одеської обласної ради Барвіненко Дмитра Луковича за рахунок коштів Одеського обласного бюджету, Білгород-Дністровського районного бюджету та бюджету Шабівської сільської ради, .

16:38 06.09.2018

ПРОВЕДЕНО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

31 серпня 2018 року в Будинку культури с. Шабо проведено перші в об’єднаній громаді громадські слухання для мешканців села Шабо.

11:15 05.09.2018

Дотації громадянам Шабівської громади на утримання молодняка рогатої худоби

03, 04 та 05 вересня 2018 року проводяться виїзди комісії з перевірки утримання молодняка великої рогатої худоби у складі: т.в.о. начальника відділу економіки, рекреаційної діяльності, інвестиційної політики Коваль Н.В., спеціаліста відділу економіки, рекреаційної діяльності, інвестиційної політики Ярової Д.В., представника Білгород-Дністровського районного управління Держспоживслужби Остапенко В.В., депутата Шабівської сільської ради  Браткевича Д.О. до громадян, які звернулися за отриманням дотації з державного бюджету, які передбачені для підтримки в галузі тваринництва. Про можливість отримання дотації 12.04.2018 на сайті сільської ради розміщувалось відповідне повідомлення.

13:58 04.09.2018

Відбулась конференція педагогічних працівників

29.08.2018 року відбулася Перша серпнева конференція педагогічних працівників. Відкрилася нова ера освітянського життя Шабівської об’єднаної територіальної громади. Управління освіти, культури, молоді та спорту обрало пріоритетним напрямком  розвиток освіти та впровадження концепції Нової української школи.

12:12 03.09.2018

Відбулось засідання комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації населення та забезпечення виплати заробітної плати на території громади

31.09.2018 року о 10.00 у приміщенні Шабівської сільської ради відбулось засідання  комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації населення та забезпечення виплати заробітної плати на території Шабівської сільської ради під головуванням т.в.о. начальника відділу економіки, рекреаційної діяльності, інвестиційної політики та туризму Коваль Н.В. за участю:   - голови постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Граматика В.С.; - начальника управління фінансів Шабівської сільської ради Яворської О.М., - начальника відділу доходів управління фінансів Шабівської сільської ради Сівідово О.О, - спеціаліста ІІ категорії відділу економіки, рекреаційної діяльності, інвестиційної політики та туризму Ярової Д.В.,  - представника Білгород-Дністровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  в Одеській області Соловенко Наталі Анатоліївни, - представника відділу статистики у м. Білгород-Дністровський Мартиненко Ольги Семенівни. Під час засідання було заслухано суб’єктів підприємницької діяльності щодо дотримання ними рівня мінімальної заробітної плати та правильності укладення трудових договорів з найманими працівниками, вчасності і правильності сплати податків та зборів.  Також були визначені подальші плани роботи даної комісії.

16:19 31.08.2018

ЩОДО ПРИПИНЕННЯ АНАЛОГОВОГО ТЕЛЕВІЗІЙНОГО МОВЛЕННЯ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 року № 509 «Про внесення змін до Плану використання радіочастотного ресурсу України» з 01 вересня 2018 року на території Одеської області припиняється використання аналогової технології телевізійного мовлення. У зв’язку з цим з метою надання консультаційної допомоги населенню області з 03 по 07 вересня 2018 року буде організовано роботу телефонної «гарячої лінії». Номер телефону «гарячої лінії» :

16:16 31.08.2018

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора