Новини

Шабівська громада увійшла до двадцятки кращих за бюджетними показниками за 2018 рік

Експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні проаналізували показники фінансової діяльності 665 об’єднаних територіальних громад (ОТГ) за 2018 рік.

14:56 25.02.2019

Про е-демократію в Шабівській громаді

22 лютого в приміщені «Центру дозвілля молоді» с.Салгани, було проведено навчальний семінар для працівників Шабівської сільської ради  «Інструменти електронної демократії».

16:34 22.02.2019

Семінар з розробниками регуляторних актів

19.02.2019 року о 10.00 начальником відділа економіки, рекреаційної діяльності, туризму та інвестиційної політики Шабівської сільської ради Коваль Н.В., був проведений семінар з розробниками регуляторних актів по дотриманню діючого законодавства.

15:06 19.02.2019

15 лютого 2019 року в с. Шабо відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам'ятника воїнам-афганцям.

Керівний апарат,  працівники сільської ради (сільський голова -Древаль В.В.),  управління освіти, культури, молоді та спорту ( начальник Управління-Осадчук Т.М.), ветерани - учасники бойових дій в Афганістані,  депутати Шабівської сільської ради,  керівники, вчителі, учні Шабівськкого ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ОЗ "Шабівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Шабівської дитячої музичної школи, представники будинку культури, бібліотек, лікарні,  інших установ  вшанували пам'ять загиблих  хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам'ятника воїнів-інтернаціоналістів.

12:42 19.02.2019

Відкрита першість Шабівської об'єднаної територіальної громади з футзалу серед чоловіків.

4 місяці на території Шабівської об'єднаної територіальної громади проходила Відкрита першість з футзалу серед чоловіків. У заході брало участь 10 команд з Білгород-Дністровського району.

14:20 18.02.2019

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

З нагоди 30-тої річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, 9 лютого 2019 року в актовому залі школи № 2 с.Шабо, проведено урочисті заходи з вшанування учасників бойових дій на території інших держав за участю сільського голови Шабівської сільської ради Василя Древаля, голови Білгород-Дністровської державної районної адміністрації Сергія Ільченка, в.о. голови Білгород-Дністровської районної ради Валентини Орлової, голови районної Спілки ветеранів воїнів Афганістану Анатолія Кротова та голови первинної ветеранської організації воїнів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) при Шабівській сільській раді Григорія Хохлачова.

16:16 13.02.2019

Стратегічне планування

06 лютого 2019 року о 10-00  у приміщенні народного історико-краєзнавчого музею (2-й поверх будівлі адміністрації Шабівської сільської ради), з метою визначення довгострокових пріоритетів та забезпечення нового етапу розвитку  громади, відбулося розширене засідання робочої на тему «Стратегічний розвиток Шабівської об’єднаної територіальної громади» під час засідання було проведено обговорення перспективних планів розвитку території за участю: представника Асоціації ОТГ Оленковської Л.П., сільського голови Древаля В.В., секретаря Шабівської сільської ради, заступників сільського голови з питань діяльності виконавчих органів, спеціалістів Шабівської сільської ради, представників громадськості,  депутатів Шабівської сільської ради.

15:44 12.02.2019

До відома населення Шабівської об’єднаної територіальної громади

Білгород-Дністровський МРВ Управління СБ України в Одеській області, у рамках виконання «Плану заходів з виявлення та попередження терористичних і диверсійних актів на складі зберігання військових засобів ураження в/ч А1319 (с. Біленьке Білгород-Дністровського району)» інформує населення про перелік питань проти диверсійного та антитерористичного захисту складів озброєння і боєприпасів.

13:10 03.02.2019