Стратегічне планування розвитку громади

23.11.2018 року відбулося друге засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану  розвитку громади, яка була створена розпорядженням сільського голови від 28.08.2018 року № 199-с.,за участю: представника Асоціації ОТГ Оленковської Л.П., заступників сільського голови з питань діяльності виконавчих органів, секретаря та спеціалістів Шабівської сільської ради, представників громадськості,  депутатів Шабівської сільської ради, директорів комунальних підприємств та учнів старших класів.

10:20 29.11.2018

Проводяться роботи з благоустрою с.Шабо

На території Шабівської сільської ради продовжується роботи з благоустрою населених пунктів громади. За ініціативою сільського голови Древаля В.В. та першого заступника сільського голови Прохорова А.І., при підтримці депутатів Шабівської сільської ради Холостенко С.А. та Титаренко К.І. у сквері «Афганців», на території  кладовища с. Шабо та с. Біленьке  було висаджено 50 кримських сосни.

10:13 29.11.2018

До відома керівників об’єктів соціальної сфери, які розташовані на території Шабівської сільської ради

Виконавчим комітетом Шабівської сільської ради 23 листопада 2018 року прийнято рішення «Про погодження нових відкоригованих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для об’єктів соціальної сфери, які розташовані на території Шабівської сільської ради».

16:56 23.11.2018

Про заходи з недопущення занесення та профілактики сибірки тварин

Епізоотична ситуація щодо сибірки тварин  в Україні складна, пов'язана з наявністю старих неблагополучних захоронень тварин,  що створює постійну потенційну загрозу відносно появи хвороби серед тварин і людей.

15:57 21.11.2018

Шановні мешканці громади!

Запрошуємо вас та колективи сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств громади на   святковий концерт, присвячений Дню працівників   сільського господарства.

13:17 13.11.2018

Встановлено новий розмір тарифу на вивезення твердих побутових відходів, послуги на які надаються КП «Салгани»

З  метою приведення діючих тарифів на вивезення твердих побутових відходів (ТПВ) до економічно обґрунтованих та з метою недопущення збитковості комунального підприємства, рішенням виконавчого  комітету  Шабівської сільської  ради від 19 жовтня 2018 року № 186/2018 з 01 листопада 2018 року встановлено нові тарифи на вивезення твердих побутових відходів, послуги на які надаються  Комунальним підприємством «Салгани».

13:47 22.10.2018

Дитячим садочкам с. Біленьке, с. Софіївка, с. Черкеси та с. Бритівка передано нову мебель, посуд та білизну

Управління освіти, культури, молоді та спорту (Осадчук Т.М.) під патронатом голови Шабівської сільської ради Древаль В.В. передало в заклади дошкільної освіти с. Біленьке,  с. Софіївка, с. Черкеси та с. Бритівка нову мебель, постільну білизну та посуд для вихованців закладів на загальну суму 109 303 грн.

11:46 17.10.2018

Шабівська громада прийняла першу партію «Бебі-Боксів»

З 1 вересня в Україні розпочато реалізацію державного соціального проекту із надання одноразової натуральної допомоги породіллям. Допомога «пакунок малюка» є одноразовою адресною допомогою сім’ям, в яких народилася дитина. До складу пакунка входять необхідні речі для немовляти, такі як памперси, пелюшки, рушники, шкарпетки, ковдра, термометр для тіла та води, іграшки та ін. Все це гарно вміщено в коробку-колиску з міцного картону. Вартість такого бокса становить близько 5 тисяч гривень.

09:25 11.10.2018