Всесвітній тиждень імунізації «Здоров’я нації»

Здоров’я українців залишається найважливішим пріоритетом країни й дотримання Календаря щеплень відіграє в цьому ключову роль. Сьогодні в умовах війни імунізація є питанням національної безпеки, оскільки здоров’я українців — усіх разом і кожного зокрема, залежить від рівня охоплення щепленнями в країні.

08:41 25.04.2024

Оголошення про проведення 26.04.2024 року Дня благоустрою території населених пунктів Шабівської територіальної громади!

Шановні жителі громади, керівники підприємств, установ та організацій усіх форм власності, запрошуємо приєднатися до проведення Дня благоустрою в п'ятницю, 26 квітня 2024 року, та привести території, що перебувають у власності або користуванні, а також прилеглі до житлових будинків, в належний естетичний та санітарний стан.

16:42 24.04.2024

ТОВ «АГРОФІРМА ШАБО» повідомляє Вас про проведення робіт на виноградниках

ТОВ «АГРОФІРМА ШАБО» повідомляє Вас  про проведення робіт на  виноградниках, що знаходяться на  території Шабівської ОТГ з застосуванням пестицидів та агрохімікатів: Гліфовіт, Тандем, Ортофосфорна кислота, Голд Стар, Капітал  у період з 12 квітня 2024 року по 30 квітня 2024 року.

10:45 11.04.2024