Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до положень Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності » з метою одержання зауважень і пропозицій, на офіційному сайті Шабівської сільської ради оприлюднюється проект рішення сільської ради «Про  внесення змін до рішення Шабівської сільської ради від 21.03.2014 р. № 684-VI «Про затвердження Порядку пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної інфраструктури населених пунктів Шабівської сільської ради в новій редакції».та відповідний аналіз регуляторного впливу:

15:36 13.07.2018

Про конкурс на заміщення вакантних посад

В газеті "Слово Приднистровье" від 05 липня березня 2018 року № 27 оприлюднено оголошення про конкурсний відбір на посади посадових осіб місцевого самоврядування, перелік яких наведено нижче.

13:34 11.07.2018

Про проект рішення щодо нових тарифів на водопостачання

На засіданні виконавчого комітету сільської ради у липні поточного року, за ініціативою комунальних підприємств Шабівської сільської ради, з урахуванням проведеної процедури оприлюдення намірів комунальних підприємств змінити розмір плати за комунальні послуги з централізованого водопостачання та отриманих зауважень громадян,  з метою приведення рівня відшкодування споживачами економічно-обґрунтованої вартості послуг з водопостачання планується розглянути питання "Про затвердження нових тарифів на водопостачання" за підготовленим проектом рішення виконкому.

12:28 27.06.2018

ПРО ПОЧАТОК ПЕРЕВІРКИ, ПЕРЕДБАЧЕНУ ЗАКОНОМ УКРАЇНИ «ПРО ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ», СТОСОВНО ДОБРОВОЇ Д.Ф., МУДРЯК Г.О., МЕРЯНУ Т.Д. та ТКАЧЕНКО К.І.

Повідомляємо, що у Шабівській сільській раді 04 червня 2018 року розпочато перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади», стосовно:

16:35 06.06.2018

ПРО ПОЧАТОК ПЕРЕВІРКИ, ПЕРЕДБАЧЕНУ ЗАКОНОМ УКРАЇНИ «ПРО ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ», СТОСОВНО ВАРЛАНА Є.В., ЗАДОРОЖНОЇ О.С. та ОСТАПЕНКО Т.А

Повідомляємо, що у Шабівській сільській раді 01 червня 2018 року розпочато перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади», стосовно:

16:47 04.06.2018

ПРО ПОЧАТОК ПЕРЕВІРКИ, ПЕРЕДБАЧЕНУ ЗАКОНОМ УКРАЇНИ «ПРО ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ», СТОСОВНО ХОЛОСТЕНКО С.А.

Повідомляємо, що у Шабівській сільській раді 22 травня 2018 року розпочато перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади», стосовно Холостенко Сергія Аліковича, спеціаліста ІІ категорії з проектних питань відділу  економіки, рекреаційної діяльності, туризму та інвестиційної політики Шабівської сільської ради, який призначений на посаду з 22.05.2018. Копія заяви Холостенко С.А. З  декларацією працівника за 2017 рік можливо ознайомитись на ЄДИНОМУ ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ДЕКЛАРАЦІЙ осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

08:57 25.05.2018

ПІДГОТОВЛЕНО ПРОЕКТ РІШЕННЯ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТАРИФІВ НА ЗБІР ТА ВИВЕЗЕННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ

На чергове засідання виконавчого комітету внесено для розгляду проект рішення "Про затвердження тарифів на збір та  вивезення твердих побутових відходів,  що надаються ВУЖКГ с. Шабо, для  підприємств, організацій, установ (крім бюджетних), підприємців та  інших споживачів".

08:23 15.05.2018

ВІДБУДЕТЬСЯ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

11.05.2018 року о  14.00 годині  в с. Салгани,  вулиця Шабська, 20 б, у  приміщенні  Центру  дозвілля  молоді відбудеться дев'ята позачергова сесія  Шабівської сільської ради  VІI скликання.

15:07 08.05.2018