A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Загальна структура та чисельність апарату і виконавчих органів

Список працівників, структура та чисельність апарату та виконавчих органів Шабівської сільської ради

 

Назва посади

Кількість штатних одиниць

 

Керівний склад апарату сільської ради

8

 

Сільський голова

1

 Древаль Василь Васильович

Секретар сільської ради

1

 Запопадна Наталя Олександрівна

Заступник  сільського голови з питань діяльності виконавчих органів

2

 1. Прохоров Андрій Ігорович

 2. Орлов Юрій Юрійович

 

Староста

 

 Мерешко Михайло Гаврилович

 Гогулова Ольга Миколаївна

Керуючий справами виконавчого комітету

1

 Черватюк Володимир Володимирович

АПАРАТ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Загальний відділ

5

Положення про відділ

Начальник

1

Макаренко Світлана Володимирівна

Спеціаліст 1 категорії з архівної справи

1

Селезньова Світлана Вікторівна

Головний спеціаліст з програмного забезпечення

1

 Матвєєнко Анастасія Сергіївна

Головний спеціаліст з кадрових питань

1

 Удуденко Неля Вікторівна

Спеціаліст І категорії з питань діловодства та роботи зі зверненнями громадян

1

 Ляшук Катерина Петрівна

Юридичний сектор

2

 Положення про сектор

Завідуючий сектором

1

  Большакова Олена Володимирівна

Головний  спеціаліст-юрисконсульт

1

  Гончарук Алла Вікторівна

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

2

 Положення про відділ

Головний бухгалтер

1

  Корень Ольга Іванівна

Спеціаліст І категорії

1

  Костенко Тетяни Василівни

ВИКОНАВЧІ  ОРГАНИ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Управління фінансів

7

 Положення про управління

Начальник

1

  Яворська Ольга Максимівна

Головний  спеціаліст з бухгалтерського обліку

1

  Терешко Олена Петрівна

Бюджетний відділ

3

 

Начальник відділу

1

  Горобченко Сніжана Миколаївна

Спеціаліст І категорії

2

  Мороз Валентина Василівна

  Ковальова Тетяна Олексіївна

Відділ доходів

2

 

Начальник відділу

1

  Севідова Олена Олександрівна

Спеціаліст І категорії

1

  Похилько Альона Борисівна

Відділ з питань державної реєстрації, адміністративних послуг

7

Положення про відділ

Начальник відділу

1

 

Спеціаліст І категорії з питань реєстрації місця проживання

2

  1. Андрєєва Галина Володимирівна
  2. Остапенко Тетяна Анатоліївна

Спеціаліст І категорії з питань Державної реєстрації актів цивільного стану

1

  Котельник Людмила Іванівна

 

Державний реєстратор

3

 

 

Сектор з  питань цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи

3

              Положення про відділ

Завідувач військово- облікового бюро

1

  Волобоєва Євгенія Дмитрівна

 

Головний спеціаліст з цивільного захисту

1

  Вєлєв Андрій Іванович

Спеціаліст І категорії з військового обліку

1

  Задорожна Олена Степанівна

Відділ економіки, рекреаційної діяльності,   туризму та інвестиційної політики

4

Положення про відділ

Начальник

1

       Коваль Наталія Вікторівна

Спеціаліст  ІІ категорії  з проектних питань

3

  1. Холостенко Сергій Алікович
  2. Ярова Дар’я Володимирівна

Відділ з питань земельних відносин, охорони водних ресурсів та надр

5

Положення про відділ

Начальник

1

  Варлан Євгеній Вікторович

Спеціаліст І категорії  з земельних питань

4

  1. Бурковська Інна Володимирівна
  2. Поліщук Людмила Василівна
  3. Бархоткін Володимир Валерійович (Салгани)
  4. Лук’янчук Яна Володимирівна (Бритівка)

Управління освіти, культури, молоді та спорту

17

Положення про управління

Начальник

1

    Осадчук Тетяна Марківна

Головний спеціаліст 

3

    Доброва Домнікія Федорівна

    Ткаченко Катерина Іванівна

Служба методичного, кадрового та господарського забезпечення Управління освіти, культури, молоді та спорту

4

 

Відділ бухгалтерського обліку та звітності Управління освіти, культури, молоді та спорту

6

 

Служба у справах дітей

2

Положення про службу

начальник служби

1

  Лотоковська Наталя Володимирівна

спеціаліст 1 категорії

1

  Дікул Юлія Василівна

Управління  з питань соціального захисту та охорони здоров’я

5

Положення про управління

Начальник

1

        Васютенко Сергій Андрійович

Спеціаліст І категорії  з питань соціального захисту населення

4

  1. Сирбул Світлана Миколаївна
  2. Боровицька Лариса Вікторівна
  3. Мудряк Галина Олександрівна
  4. Меряну Тетяна Дмитрівна

Адміністративно-господарський відділ

15

 

Голова громадського формування

1

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Список працівників на 31.12.2018

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора