Державна реєстрація об’єктів нерухомості та бізнесу

Метою функціонування відділу з питань державної реєстрації та адміністративних послуг є забезпечення зручності та оперативності отримання адміністративних послуг суб`єктами звернень.

Загальні принципи роботи відділу:

1. Доступність послуг для всіх фізичних та юридичних осіб.

2. Дотримання стандартів надання послуг.

3. Відповідність розміру плати за послуги чинним нормативно-правовим актам.

4. Відкритість та прозорість.

5. Зрозумілість процедур.

6. Оперативність у вирішенні питань.

7. Забезпечення доступу суб`єктів звернень до інформації про стан, хід та результати розгляду їх звернень.

Громадяни та представники бізнесу можуть отримати адміністративні послуги з:

• державної реєстрації нерухомості: державна реєстрація права власності на нерухоме майно, інших речових прав на нерухоме майно, взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, внесення змін до записів державного реєстру речових прав на нерухоме майно, надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;
  • державної реєстрації бізнесу: державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, реєстрація змін до відомостей про юридичну та фізичну особу, припинення підприємницької діяльності, видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців.