Відділ з питань земельних відносин, охорони водних ресурсів та надр

повна назва: Відділ з питань земельних відносин, охорони водних ресурсів та надр

Адреса вулиця Центральна, будинок 63, ІІ корпус, кабінет №16, село Шабо,Білгород-Дністровський район,Одеська обл., 67770

Начальник відділу  - Варлан Євген

Спеціаліст  І категорії  з земельних питань: Бурковська Інна Володимирівна (Шабо, вулиця Центральна, будинок 63, ІІ корпус, каб.№16)

Спеціаліст  І категорії  з земельних питань: Поліщук Людмила Василівна  (с. Шабо вулиця Центральна, будинок 63, ІІ корпус, каб.№16)

Спеціаліст  І категорії  з земельних питань: Бархоткін Володимир  Валерійович (с.Салгани вул. Шабська, 20 б)

Спеціаліст  І категорії  з земельних питань: Лук’янчук Яна Володимирівна (Бритівка, вул.Центральна, буд. 56)

Ідентифікаційний код  - відсутній ( не має статусу юридичної особи)

Завдання та повноваження відділу визначені у Положенні