Проекти регуляторних актів

Проект рішення виконкому "Про встановлення тарифів на вивезення твердих побутових відходів по КП «Салгани» Шабівської сільської ради" та аналіз регуляторного впливу.

Проект рішення "Про затвердження Порядку конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення

Про затвердження Порядку конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності  для проведення експертної грошової  оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об'єкти нерухомого майна, що перебувають у власності фізичних чи юридичних осіб

12:19 19.06.2019

Проект рішення "Про затвердження Порядку продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю покупців цих ділянок"