Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до положень Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-ІV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій, на офіційному сайті Шабівської сільскої ради буде оприлюднений проект рішення виконавчого комітету сільської ради та відповідний аналіз регуляторного впливу, який є регуляторним  далі - Проект):       - «Порядок конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об'єкти нерухомого майна, що перебувають у власності фізичних чи юридичних осіб»

12:33 19.06.2019

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до положень Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-ІV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій, на офіційному сайті Шабівської сільскої ради буде оприлюднений проект рішення виконавчого комітету сільської ради та відповідний аналіз регуляторного впливу, який є регуляторним  далі - Проект):  - «Про затвердження Порядку продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю покупців цих ділянок»

14:07 10.06.2019

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до положень Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-ІV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій, на офіційному сайті Шабівської сільської ради буде оприлюднений проект рішення виконавчого комітету сільської ради та відповідний аналіз регуляторного впливу, який є регуляторним  (далі - Проект): - «Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд на території Шабівської об’єднаної територіальної громади».

13:00 03.06.2019

Проект рішення Шабівської сільскої ради ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Шабівської сільської ради на 2020 рік» розроблено управління фінансів Шабівської сільської ради.

14:15 08.04.2019