Вправи, що допоможуть заснути. Програма "Як ти?"

У складні для психіки періоди сон переходить у так звану «стадію очікування» — ми наче спимо, але готові будь-якої миті бігти до укриття. Сон — основа ментального здоров'я. Без нього нам ніяк, тож навіть зараз потрібно робити все можливе, щоб засинати раніше і спати потрібну кількість годин.

15:56 06.02.2024

Сезон «Шкільних ліг» 2023/2024 уже на Одещині!

Наймасштабніші учнівські змагання країни нового формату, які започатковані за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом "Разом переможемо". Тішуся тим, що неймовірна кількість, а саме 1349 команд Одещини подали заявки на участь і відсьогодні вступили в активну боротьбу за лідерство у територіальному етапі випробувань.

15:52 06.02.2024

Євроінтеграція: запровадження системи TRACES NT пришвидшить процедуру експорту продукції рослинного і тваринного походження

Держпродспоживслужба інформує, що з 15.01.2024 розпочато перехід на використання в Україні онлайн платформи Європейської комісії з сертифікації та підтримки експорту/імпорту/транзиту тварин, продукції тваринного та рослинного походження, харчових продуктів, кормів (TRACES NT) для сертифікації вантажів, впровадження якої значно спростить формальні процедури здійснення експорту та транзиту харчових продуктів на територію Європейського Союзу при перетині державного кордону.

12:02 02.02.2024

Пряма телефонна лінія

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанс «Прямої телефонної лінії»:

10:48 02.02.2024

Психосоціальні ризики для психічного здоров’я на робочому місці

Психосоціальна підтримка є невід'ємною складовою безпеки та здоров’я на роботі, адже увага до можливих психосоціальних ризиків і турбота про ментальне здоров’я працівників позначається на продуктивності праці, а значить і на сталості бізнесу. Психологічно здорові працівники – ознака здорового робочого середовища.

10:45 02.02.2024

ЗАПУСК ІНІЦІАТИВИ «ІНКЛЮЗИВНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ЗА ЛІДЕРСТВА ГРОМАД» (CLIR)

26 січня 2024 року у Києві відбувся офіційний запуск ініціативи “Інклюзивне відновлення за лідерства громад (CLIR)”, в межах якої 19 територіальних громад України отримають експертну підтримку у сталому,  інклюзивному, соціальному та економічному відновленні.

10:36 30.01.2024