Новини

Представники Шабівської ОТГ прийняли участь у семінарі об’єднаних територіальних громад

В Одесі 6 та 7 лютого проведено семінар «Підведення підсумків децентралізації в Одеській області за 2016-2017 роки», який організував Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, спільно з Одеською облдержадміністрацією. У семінарі взяли участь представники об’єднаних територіальних громад, а також обласних органів влади, управлінь та організацій. Від Шабівської об’єднаної громади в семінарі взяли участь сільський голова Древаль В.В., заступник сільського голови Орлов Ю.Ю., керуючий справами виконавчого комітету Черватюк В.В., голова постійної депутатської комісії з гуманітарних питань Тихоплав С.М.

14:43 12.02.2018