Бешиха свиней: як виявити та чим лікувати?

Бешиха свиней (Erysipelas suum) – це зооантропонозна інфекційна хвороба, що характеризується за гострого перебігу септицемією й загальною еритемою шкіри, а за хронічного – ендокардитом та артритами. На бешиху свиней хворіє і людина.

12:17 23.01.2024

Західний квітковий трипс - небезпечний карантинний шкідник

Західний квітковий трипс – Frankliniella occidentalis Perg. – багатоїдний шкідник, пошкоджує більше 250 видів рослин з понад 65 родин. Він також в широкому масштабі уражує багато польових культур, включаючи полуницю, виноград і артишок.

16:17 22.01.2024

Робоча нарада з директорами закладів загальної середньої освіти Шабівської територіальної громади

17 січня поточного року відповідно до плану роботи Управління освіти, культури,молоді та спорту Шабівської сільської ради під головуванням начальника УОКМС Ірини СМОГЛА відбулась робоча нарада з директорами закладів загальної середньої освіти Шабівської територіальної громади.

09:24 18.01.2024

ЯК ПІДТРИМУВАТИ НА ВІДСТАНІ?

Відстань – не перепона, щоб підтримати людину, яка цього потребує. Ось кілька порад, які стануть у нагоді, якщо, наприклад, ви спілкуєтесь телефоном чи за допомогою інших засобів зв’язку:

11:22 17.01.2024

Базові навички турботи про себе та інших

У стресовій ситуації ми нібито втрачаємо звичні радари та опори, можемо звинувачувати себе та знецінювати свої здобутки. Цей довідник пропонує техніки з допомоги іншим і собі насамперед, бо за будь-яких обставин кисневу маску спершу надягаємо на себе.

15:42 16.01.2024

Демодекоз, або підшкірний кліщ у собак та котів

Однією з актуальних проблем власників собак, котів та лікарів ветеринарної медицини є патологія шкірного покриву тварин. Шкіра – життєво важливий орган. Вона виконує такі функції як захист від механічних, фізичних і хімічних пошкоджень, вироблення поту, шкірного жиру, рогової речовини, регулювання температури тіла

14:26 11.01.2024