Інклюзивне відновлення за лідерства громад (CLIR)

Сьогодні 26 січня у м. Києві відбувся офіційний запуск ініціативи “Інклюзивне відновлення за лідерства громад (CLIR)”, в межах якої 19 територіальних громад із 7 пошкоджених війною областей отримають експертну підтримку у сталому, інклюзивному, соціальному та економічному відновленні. Своє бажання взяти участь в ініціативі висловило понад 300 громад із 11 найбільш пошкоджених областей України.

19:15 26.01.2024

Про основні вимоги до агропродовольчих ринків, ярмарків, торгівельних майданчиків

Гігієнічні вимоги для агропродовольчих ринків поширюються на агропродовольчі ринки та ринкові комплекси, у тому числі ярмарки, виставки, торговельні майданчики всіх типів незалежно від їх підпорядкування та форм власності, де реалізуються харчові продукти, корми та живі тварини. Гігієнічні вимоги встановлюють обов’язкові вимоги до територій, приміщень, обладнання, торговельно-технологічного устаткування, інвентаря, а також суб’єкта господарювання в частині створення належних умов для реалізації та/або зберігання харчових продуктів, кормів і живих тварин на спеціально оснащених та відведених місцях.

12:53 26.01.2024

Інформація щодо проведення сеансів «Прямої телефонної лінії»

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанс «Прямої телефонної лінії»:

12:48 26.01.2024

Реальні історії: Інспектор праці посприяв у виплаті заборгованої заробітної плати працівникам закладу освіти

Маргарита (ім’я змінено) звернулась до Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці за допомогою у вирішенні питання виплати заборгованої заробітної плати при звільненні.

12:40 26.01.2024

Перше засідання групи «Прозорість та підзвітність» у цьому році. Попрацювали плідно

На засіданні групи, разом із представниками органів місцевого самоврядування, силовим блоком та громадськістю, розглянули чергові марнотратні тендери. Зокрема закупівлі по завищеним цінам в одній з громад: соку по 80 грн за літр, кураги по 550 за кілограм, курячого філе по 215 грн за кг, сметани 190 грн за кілограм та іншого.

11:05 25.01.2024

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПРАВО НА ЗАХИСТ»

Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПРАВО НА ЗАХИСТ» проводить дослідження з метою виявлення потреб дітей, яким завдано фізичну шкоду здоров’ю внаслідок воєнних дій, збройних конфліктів, військової агресії Російської Федерації проти України. До опитування залучають батьків та інших законних представників постраждалих дітей (дітей з пораненням, контузією, каліцтвом, травмою або дітей, які зазнали фізичного насильства). Будемо вдячні за проходження опитування. https://cutt.ly/gws55ExZ

14:05 24.01.2024

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК BETTERME: MENTAL HEALTH

Навчальний курс від BetterMe та ВООЗ у легкій інтерактивній формі надає навички самодопомоги при стресі. Що робити, коли зачепило і не відпускає? Як пережити емоційні бурі? Як слідувати своїм цінностям і не втрачати себе?

13:57 24.01.2024