Захід для учнівської молоді до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Дата: 20.11.2019 14:42

Щорічно в Україні (з 2001 року) в період з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Напередодні Всеукраїнської акції та Тижня захисту прав людини  психологом Білгород-Дністровського міжрайонного відділу філії ДУ "Центр пробації" в Одеській області Чумак Оленою спільно з  начальником відділу Білгород-Дністровського бюро правової допомоги Боян Оленою проведено годину спілкування з учнями 8-х класів Бритівської ЗЗСШ І-ІІІ ступенів на тему "Світ очима дитини - це світ без насильства".

Метою даного заходу було сформувати уявлення дітей про проблему насилля й жорстокості, їх наслідки для дитини чи інших членів родини, вивчити права дітей, обговорити питання, як захиститися від будь-якого насильства та розвивати навички запобігання виникненню насильства в сім’ї, школі та серед однолітків.

Учасники переглянули відеоролик «Анти-агресія», виявили зацікавленість в даній тематиці та активно приймали участь в запропонованих вправах, дискусіях.

Проведений захід, став приводом для аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприятиме вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків.

Олена Чумак

Психолог Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області