Екскурсія на телебачення

Дата: 19.11.2019 10:48

Фото без описуНа обліку в Білгород-Дністровському міськрайонному відділі філії Державної установи  «Центр пробації» в Одеській області перебувають засуджені міра покарання яких не пов’язана з позбавленням волі. Серед них також є і неповнолітні . Важливим елементом роботи органів пробації є співпраця з різними організаціями,  які сприяють позитивній ресоціалізації засуджених осіб, а також профілактична соціально-виховна правова робота серед учнівської молоді.  Одним із методів соціально виховної роботи є екскурсії.

Тому, 15 листопада 2019року,  з нагоди Всесвітнього дня телебачення,  Білгород-Дністровським міськрайонним відділом пробації   спільно з Білгород-Дністровським професійно будівельним ліцеєм та Білгород-Дністровським міським центром соціальних служб сім’ї дітей та молоді було організовано екскурсію до Першого Муніципального Каналу.

Дана екскурсія сприятиме розширенню  кругозору молоді, підвищенню інформаційної культури та професійної орієнтації підлітків.

В ході зустрічі підлітки мали змогу на власні очі побачити та відчути себе в ролі кореспондента або ведучого.

Олена Чумак

Психолог Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області