Шабівська сільська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки об’єктів оренди комунальної власності

Дата: 14.11.2019 15:17

За адресами:

• Одеська обл., Білгород-Дністровський район, с. Шабо, вул. Центральна, 65а, нежитлові приміщення № 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 та частина приміщення № 31, площею 144,3 м2;
  • Одеська обл., Білгород-Дністровський район, с. Шабо, вул. Центральна, 35а, частина нежитлове приміщення № 21 площею 6 м2.

Учасникам конкурсу потрібно надати до конкурсної комісії: заяву на участь у конкурсі; копію документів, що підтверджують кваліфікацію оцінювачів; копію сертифікату суб’єкту оціночної діяльності; інформацію про претендента, його досвід роботи; конверт із зазначенням адреси учасника конкурсу; пропозиції щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат та термін виконання робіт (надається в запечатаному конверті).

Конкурс відбудеться через 14 днів після публікації оголошення у газеті «Слово Придністров’я» за адресою: Одеська обл., Білгород-Дністровський район, с. Шабо, вул. Центральна, 63, Шабівська сільська рада.

Прийом заяв на участь у конкурсі припиняється за 4 дні до проведення конкурсу.

Прийом заяв: робочі дні з 8.00 до 17.00 за адресою: Одеська обл., Білгород-Дністровський район, с. Шабо, вул. Центральна, 63, Шабівська сільська рада, каб. № 9, тел. (04849) 40-249.