09 листопада 2019 року - Будинку культури села Шабо та народній хоровій капелі «Співуче гроно» -60!

Дата: 08.11.2019 09:14

Фото без опису  З нагоди 60-річчя заснування будинку культури села Шабо та колективу  народної хорової капели  «Співуче гроно», щиро вітаємо творчі колективи, майстрів народного мистецтва  з ювілеєм!

Ваша творчість зміцнює народні мистецькі традиції, формує у сучасників високе почуття патріотизму та національної гордості, збагачує духовно.

Дякуємо вам за багаторічну працю, високий професіоналізм, любов до української пісні!

Від усієї душі бажаємо вам міцного здоров’я, мирного неба над головою, сімейного затишку, благополуччя та нових творчих злетів!