Членів Шабівської об’єднаної громади у серпні стало більше

Дата: 04.09.2019 16:51

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???µ?????????°?????????° ?????????°??????До Шабівської сільської ради за серпень 2019 року надійшло 114 документів з питань реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання.

За вказаний період зареєстровано 69 осіб, знято з реєстрації – 45 осіб.  Дітей серед зареєстрованих - 38 осіб, серед знятих з реєстрації місця проживання – 6 осіб.

За місяць отримано 1400,70 грн. адміністративного збору за реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання.

Приріст населення Шабівської об’єднаної громади за даними реєстрації/ зняття місця проживання осіб в сільській раді за серпень складає 24 особи  (детально по населеним пунктам громади).