До уваги осіб з інвалідністю!

Дата: 19.08.2019 12:41

Фото без описуОдеське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує:

З метою сприяння працевлаштування осіб з інвалідністю та підвищенню їх конкурентоспроможності на ринку праці та відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 року за № 70 (із змінами), Одеське обласне відділення ФСЗІ здійснює сплату вартості:

1. Професійного навчання (професійну перепідготовку, підвищення кваліфікації та перепідготовку) осіб з інвалідністю, які зареєстровані у державній службі зайнятості як безробітні та відповідно до законодавства не мають права на допомогу по безробіттю;

2. Навчання та перекваліфікацію у професійно-технічних, вищих (I-IV акредитації) та інших навчальних закладах, центрах професійної реабілітації інвалідів для здобуття професії.

Надання фінансової допомоги на навчання особам з інвалідністю здійснюється на безповоротній основі.

Заява про надання фінансової допомоги на навчання подається особою з інвалідністю (законним представником особи з інвалідністю) до Одеського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів.

До заяви про надання фінансової допомоги на навчання особа з інвалідністю (законний представник особи з інвалідністю) додають такі документи:

1. документ, що посвідчує особу (копію паспорта), а також у разі потреби копію

паспорта законного представника, документа, що підтверджує його повноваження або копію свідоцтва про народження для дитини-інваліда, документа, що підтверджує його повноваження;

1. копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
  2. копію довідки МСЕК про встановлення інвалідності (для дітей-інвалідів висновок ЛКК);
  3.  копію індивідуальної програми реабілітації особи з інвалідністю (дитини-інваліда) у якій показана професійна реабілітація та професійне навчання;
  4. копію документа державного зразка про освіту;
  5. копію медичної довідки за формою №086-у;
  6. копію Сертифікату Українського центру оцінювання якості освіти;
  7. копію трудової книжки або заяву особи з інвалідністю, підтверджуючу її відсутність;
  8.  рахунок на оплату послуг за навчання (оригінал);
  9. довідку про склад сім’ї.

Навчання інвалідів проводиться на підставі укладеного договору. Надання Замовником недостовірних документів або інформації є підставою для відмови у фінансуванні відповідно до чинного законодавства України.

За довідками звертатись за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 83, каб.1212,  контактний телефон 722-52-42.