Першачки, які підуть до школи 01 вересня безкоштовно отримають набори Lego Play Box.

Дата: 30.07.2019 12:23
Кількість переглядів: 32

Держава конструктори надає безкоштовно, завдяки підписанню Меморандуму між The LEGO Foundation та МОН України.

В управлінні освіти, культури, молоді та спорту Шабівської сільської ради набори Lego Play Box розподілені між закладами загальної середньої освіти відповідно до кількості першокласників у кожному закладі та передані для використання.

Lego не є іграшкою, а являється одним із ключових дидактичних матеріалів для сучасних та цікавих дітям методик навчання, що допоможуть опановувати матеріал інтерактивно, цікаво та наочно. При цьому вчителі матимуть більше можливостей застосовувати пошукові методи навчання, стимулювати дітей до навчання у більш цікавий та належний для цієї вікової групи спосіб.