Увага! Небезпека!

Дата: 23.07.2019 16:29
Кількість переглядів: 22

Шабівська сільська рада повідомляє, що за отриманими результатами моніторингових лабораторних досліджень стану якості морської води в місцях масового відпочинку, які проведені ДУ «Одеській обласний лабораторний центр МОЗ України» 08.07.19 р., встановлено що проби морської води в рекреаційній зоні напроти смт. Сергіївка в контрольних точках не відповідають нормативам за санітарно-мікробіологічними показниками.

Тому Білгород-Дністровське РУ ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області рекомендує, з метою здійснення профілактики при перебуванні на пляжі, вживати наступні заходи: під час купання на морі  не ковтати морську воду та обов’язково приймати гігієнічний душ після купання на морі з використанням води гарантованої якості.