A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Список вчителів Опорного навчального закладу «Бритівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів»

Дата: 22.07.2019 10:25
Кількість переглядів: 13

 

 

№ п-п Прізвище, ім’я, по батькові Який предмет викладає
1 2 3
1 Бабич Світлана Федорівна початкові класи
2 Бескровна Ганна Іванівна початкові класи
3 Бічева Ірина Володимирівна англійська мова
4 Гейченко Людмила Данилівна українська мова та література, основи здоров'я
5 Данилюк Олена Іллівна українська мова, літ-ра
6 Делічебан Тетяна Володимирівна англійська мова
7 Дубчак Лілія Михайлівна російська мова
8 Дудка Вероніка Олександрівна інформатика, англійська мова
9 Жигаленко Олександра Сергіївна початкові класи
10 Зубчевська Наталя Олексіївна українська мова та література, російська мова
11 Коваль Олександра Володимирівна початкові класи
12 Ковальова Алла Миколаївна природознавство, географію
13 Ковпак Людмила Леонтіївна українська мова та література
14 Коломієць Олексій Анатолійович музичне мистецтво, мистецтво
15 Колун Ганна Олександрівна трудове навчання, технології, образотворче мистецтво
16 Кривицька Ганна Сергіївна літературне читання та українська мова, англійська мова
17 Кускова Ірина Володимирівна історія, правознавство
18 Лук`янчук Ірина Володимирівна біологія, природознавство, екологія
19 Махновська Світлана Борисівна початкових класів
20 Міхова Анастасія Сергіївна інформатика
21 Морозенко Тетяна Григорівна початкових класів
22 Морозовська Тамара Петрівна початкових класів
23 Ніколаєнко Ірина В`ячеславівна початкових класів
24 Ніколаєнко Сергій Олегович фізична культура, основи здоро`я, захист Вітчизни
25 Пунга Тетяна Миколаївна інформатика
26 Ротай Олена Дмитрівна практичний психолог
27 Сербіна Маргарита Сергіївна хімії
28 Скиба Наталя Вікторівна математика
29 Старченко Марина Сергіївна фізики
30 Стащенко Юлія Степанівна основ здоров`я,  громадська освіта, людина і світ, художня культура, особистністна гідність
31 Танадайчук Володимир Володимирович керівник гуртка, вчитель історії України, Всесвітньої історії, правознавства, "Людина і світ"
32 Таранець Тамара Іванівна ГПД
33 Фіцер Вікторія Анатоліївна початкових класів
34 Харченко Ірина Григорівна фізична культура
35 Холостенко Ганна Віталіївна математика
36 Хлюстіна Наталія Петрівна зарубіжна література
37 Шаповаленко Ольга Петрівна початкових класів
38 Шихарева Тетяна Петрівна початкових класів
39 Бочарова Оксана Валеріївна історія
40 Дудка Антоніна Анатоліївна захист Вітчизни
41 Галятова Катерина Іванівна декретна відпустка
42 Головчук Ірина Володимирівна декретна відпустка

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора