A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Список вчителів опорного навчального закладу «Шабівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів»

Дата: 22.07.2019 10:31
Кількість переглядів: 13

 

 

  Прізвище, імя, по батькові Який предмет викладає
  2 3
1 Тихоплав Сергій Миколайович історія
2 Кулик Людмила Григорівна  німецька мова
3 Поліщук Тетяна Філаретівна  російська мова та зарубіжна література
4 Ісайко Наталія Олексіївна українська мова та література
5 Красиля Валентина Мойсеївна історія 
6 Дачева Людмила Петрівна англійська мова
7 Соколенко Ірина Григорівна фізична культура
8 Кубаніна Галина Олександрівна початкове навчання, 0,5 шт.од ГПД
9 Завеля Тетяна Володимирівна початкове навчання
10 Андрієвська Тетяна Сергіївна початкове навчання
11 Боярчук Світлана Валеріївна українська мова та література, зарубіжна література
12 Філіна Галина Борисівна трудове навчання факультатив
13 Харитонова Наталія Дмитрівна фізична культура
14 Донченко Олена Вікторівна українська мова та література, зарубіжна література факультатив
15 Максимовська Тетяна Володимирівна хімія, біологія, факультатив              
16 Єльченко Ольга Анатоліївна початкове навчання
17 Мартинчук Наталія Володимирівна географія, природознавств економіка, людина і світ
18 Сидоров Олексій Іванович інформатика
19 Драганова Євгенія Броніславівна біологія, природо-знавство, екологія, факультатив 
20 Сидорова Марина Геннадіївна інформатика
21 Кирич Олена Іванівна математика факультатив
22 Шелестян Зоя Олександрівна фізика, астрономія
23 Журбенко Тетяна Пилипівна основи медичних знань
24 Чернокульська Олена Павлівна англійська мова
25 Штефанко Світлана Юріївна хореографія, факультатив, керівник гуртка
26 Кахчі Олександра Олександрівна історія, правознавство "Людина і світ", громадянська освіта факультатив
27 Москвіна Наталія Володимирівна Асистент вчителя, 0,5 шт.од. вихователь для супроводу дітей 
28 Коцюрубенко Олена Іванівна основи здоров'я 
29 Бровченко Наталія Миколаївна початкове навчання, 0,5 шт.од. ГПД 
30 Кучеренко Світлана Геннадіївна образотворче мистецтво
31 Чекмарьова Світлана Володимирівна початкове навчання
32 Лабунець Вікторія Володимирівна декретна відпустка 
33 Хлопецький Анатолій Іванович трудове навчання, захист Вітчизни 
34 Медвідь Ігор Корнілович фізична культура
35 Шевченко Марія Павлівна українська мова та література, зарубіжна література, англійська мова
36 Нестеренко Максим Олександрович керівник гуртка
37 Кононова Наталя Костянтинівна початкове навчання
38 Коротич Сергій Іванович  математика, факультатив
39 Ліщенко Олена Олегівна педагог-організатор
40 Саморідна Марія Олександрівна вчитель інформатики
41 Желяско Ірина Володимирівна початкове навчання, 0,5 шт.од. ГПД 
42 Федорова Наталія Миколаївна початкове навчання
43 Ляшко Марія Валентинівна географія, економіка
44 Кузюк Ольга Іванівнв початкове навчання
45 Бурук Ольга Володимирівна музика, мистецтво, хідожня культура

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора