Реконструкція каналізаційної напірної станції у с.Шабо

Дата: 17.07.2019 14:52

Збудована за радянських часів система водовідведення у с.Шабо зношена та застаріла. Вона відпрацювала свій ресурс та становить загрозу для  населення громади та навколишнього середовища.

В зв’язку з великим терміном експлуатації, агресивним середовищем, каналізаційний напірний колектор майже зруйнований та потребує негайної заміни. Обладнання, встановлене на каналізаційній насосній станції, фізично та морально застаріле, воно не виконує своїх функцій у повному обсязі та потребує заміни на більш сучасне енергоефективне обладнання.

На сьогоднішній день Шабівська сільська рада пройшла експертизу та отримала дозвіл по реконструкції  каналізаційної напірної станції с.Шабо та виділено 1450,0 тис грн. з місцевого бюджету.