Утворено робочу групу по сприянню проведення органами ДФС України операції «Урожай»

Дата: 11.06.2019 12:18
Кількість переглядів: 28

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ?????µ???°?????? ???????¶?°?? 2019З метою забезпечення здійснення відповідно до закону контролю за дотриманням зобов'язань щодо платежів до місцевого бюджету, проведення декларування та перевірки повноти нарахування та сплати податків громадянами, які є власниками земельних ділянок, які розташовані на території громади, площею понад 2 га та власними зусиллями обробляють такі землі, упередження  схем ухилення від оподаткування, з урахуванням пропозицій Головного управління ДФС в Одеській області від 30.05.2019 року№ 16483/9/15-32-07-04 розпорядженням Шабівського сільського голови від 11 червня 2019 року № 64/ОС-2019 утворено робочу групу з числа працівників сільської ради, податкових та правоохоронних органів по сприянню проведення органами ДФС України операції «Урожай».