14 червня заплановано проведення засідання виконкому сільської ради

Дата: 11.06.2019 11:48

?????????????°???????????? ???? ???????????·???????????°??????????  ????????????????14 червня 2019 року о 14  00 годині у приміщенні Центру  дозвілля  молоді с. Салгани (вул. Шабська, 20 б)  відповідно до розпорядження сільського голови заплановано проведення засідання виконавчого комітету.

На засіданні  пропонується розглянути наступні питання:

1. Про стан виконання «Програми «Здоров’я дітей-майбутнє громади» Шабівської сільської ради».

2. Про затвердження заходів з підготовки та відзначення  до Дня Конституції України на території Шабівської сільської ради.

3. Про надання дозволу неповнолітньому гр. Звягінцеву Д.Р., 2004 р.н., на укладення договору дарування 1/5 частини житлового будинку.

4. Про звіт виробничого управління житлово-комунального господарства за підсумками роботи 2018 року та затвердження фінансового плану на 2019 рік.

5. Про встановлення нових тарифів на водопостачання та водовідведення по ВУЖКГ.

6. Про внесення змін до плану діяльності виконавчого комітету Шабівської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

7. Про погодження фізичної гр. Лизогуб Г.В. місця розташування тимчасової споруди.

8. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проведенню поточного ремонту та утриманню доріг  Шабівської ОТГ.

9. Про затвердження проектно-кошторисної документації на роботи  з благоустрою населених пунктів Шабівської ОТГ.

10. Про проект рішення сільської ради  «Про затвердження Програми  цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки   Шабівської сільської ради  на 2019 – 2022 роки».

11. Про проект Місцевої цільової програми інформатизації Шабівської сільської ради та її виконавчих органів на 2019-2021 роки.

12. Про переведення садового будинку, який належить гр. Стєнівій К.В., у житловий.

13. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення.

14. Про присвоєння адрес об’єктам нерухомості.

Проекти рішень