З ДНЕМ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Дата: 08.05.2019 11:29

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???µ???? ???°???????? ???° ?????????????µ??????Шановні ветерани, мешканці громади!  В ці травневі дні ми  згадуємо про наших співвітчизників,  які загинули у роки ІІ Світової війни  та відзначаємо велике свято для нашого народу - День Перемоги над  нацизмом!

Залишилося так мало людей, кому ми особисто можемо сказати «спасибі» за цей подвиг, вклонитися в ноги і подякувати за мирне небо над нашими головами. Рідні наші ветерани, з почуттям глибокої вдячності ми вітаємо вас з Днем Перемоги! Наша щира вдячність і низький уклін вам за мирне небо, щасливі посмішки дітей, за нашу Батьківщину. Ваш героїзм, рішучість і непохитну відданість ми будемо пам’ятати вічно.

У цей день  всім хочеться побажати, в першу чергу, миру. Адже ніщо не коштує дорожче, ніж людські життя, сльози матерів, зламані долі величезної кількості людей. Нехай ця Перемога надихає тільки на добрі вчинки, любов до Батьківщини. Нехай ніхто і ніколи не побачить війни. Нехай у це велике свято буде мирно і спокійно у Вас на душі і в серці.  Нехай будуть здорові і щасливі Ваші близькі. Бережіть мир і гармонію, цінуйте життя, свято шануйте подвиг свого народу.

Сільський голова Василь Древаль