26 квітня заплановано проведення засідання виконкому сільської ради

Дата: 23.04.2019 17:03

???????????°???????????? ???? ?????????·?????????°??????????  ????????????????26 квітня 2019 року о 14-00 годині у приміщенні Центру  дозвілля  молоді с. Салгани відповідно до розпорядження сільського голови відбудиться засідання виконавчого комітету.

На засіданні  планується розглянути наступні питання:

1. Про забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення та аналіз звернень громадян до сільської ради за І квартал 2019 року.
  2. Про затвердження заходів з нагоди  Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війни
  3. Про проект рішення про виконання рішення Шабівської сільської  ради № 1/643-VII  від 20.12.2018 року «Про місцевий бюджет Шабівської сільської ради на 2019 рік» за підсумками 1 кварталу 2019 року.
  4. Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Чкалова с. Бритівка Білгород-Дністровського району Одеської області».
  5. Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Покровська с. Бритівка Білгород-Дністровського району Одеської області».
  6. Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Благоустрій території біля будинку культури за адресою: с. Біленьке Білгород-Дністровського району».
  7. Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Поточний ремонт водопроводу по вул. Першотравнева та пров. Шосейний і Першотравневий в с. Шабо Білгород-Дністровського району»
  8. Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Поточний ремонт водопроводу по вул. Кутузова с. Салгани Білгород-Дністровського району».
  9. Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Будівництво (буріння) артезіанської свердловини по вул. Тіниста, 2Б с. Салгани Білгород-Дністровського району».
  10. Про встановлення дорожніх знаків та пристроїв примусового зниження швидкості в           с. Шабо.
  11. Про  погодження прийняття в комунальну власність об’єднаної територіальної громади Шабівської сільської ради об’єктів комунальної власності.
  12. Про проект рішення сільської  ради «Про затвердження статуту виробничого управління житлово-комунального господарства в новій редакції».
  13. Про звіт виробничого управління житлово-комунального господарства за підсумками роботи 2018 року та затвердження фінансового плану на 2019 рік.
  14. Про встановлення нових тарифів на водопостачання та водовідведення по ВУЖКГ.
  15. Про відкриття провадження по визнанню спадщини відумерлою та вжиттю заходів по охороні спадкового майна.
  16. Про присвоєння адрес об’єктам нерухомості.

Проекти рішень