Виїзний огляд сімейним лікарем мешканців с.Черкеси, с.Польове Шабівської громади.

Дата: 22.03.2019 10:27
Кількість переглядів: 58

21.03.2019 року начальником управлінням з питань соціального захисту та охорони здоров’я Шабівської сільської ради Васютенко С.А. спільно з сімейним лікарем Бритовської амбулаторії Т.Г.Шаброй і  сімейною медсестрою О.Б.Кауненко було проведено виїзний огляд дітей до року щодо проведення профілактичних щеплень та огляду хворих дітей.

Також було оглянуто та надано консультації дорослим мешканцям с.Черкеси, с.Польове. Разом з тим проведено позапланове відвідування сімей, які опинились в складних життєвих обставинах з приводу санітарного стану в будинках та наявності харчування для дітей.  За наслідками виїзного обстеження було оглянуто  20 діток,  4 дорослих та 2 родини, які опинились в складних життєвих обставинах.