Стратегічне планування

Дата: 12.02.2019 15:44

06 лютого 2019 року о 10-00  у приміщенні народного історико-краєзнавчого музею (2-й поверх будівлі адміністрації Шабівської сільської ради), з метою визначення довгострокових пріоритетів та забезпечення нового етапу розвитку  громади, відбулося розширене засідання робочої на тему «Стратегічний розвиток Шабівської об’єднаної територіальної громади» під час засідання було проведено обговорення перспективних планів розвитку території за участю: представника Асоціації ОТГ Оленковської Л.П., сільського голови Древаля В.В., секретаря Шабівської сільської ради, заступників сільського голови з питань діяльності виконавчих органів, спеціалістів Шабівської сільської ради, представників громадськості,  депутатів Шабівської сільської ради.