08 лютого заплановано проведення засідання виконкому сільської ради

Дата: 05.02.2019 12:44

????????°???????????? ???? ??????·??????°??????????  ????????????????08 лютого 2019 року о 14-00 годині у приміщенні Центру  дозвілля  молоді с. Салгани відповідно до розпорядження сільського голови відбудиться засідання виконавчого комітету.

На засіданні  планується розглянути наступні питання:

1. Про повернення матері гр. Гуцу С.Ю. неповнолітніх дітей.
  2. Про прийняття на квартирний облік гр. Велику К.В.
  3. Про проект рішення сільської ради щодо виконання за підсумками 2018 року бюджету Шабівської  сільської ради на 2018 рік.
  4. Про проект рішення сільської ради щодо виконання Програми  соціально-економічного та культурного розвитку Шабівської сільської ради за 2018 рік.
  5. Про проект рішення сільської ради щодо виконання Програми благоустрою населених пунктів Шабівської сільської ради за 2018 рік.
  6. Про проект рішення сільської ради щодо передачі спецтехніки Шабівської сільської ради на  баланс ВУЖКГ.
  7. Про проект рішення сільської ради щодо встановлення нормативу відрахування частини прибутку комунальними підприємствами на 2019 рік.
  8. Про проект рішення сільської ради щодо збільшення контингенту учнів в комунальному закладі «Шабівська дитяча музична школа»
  9. Про проект рішення сільської ради щодо встановлення вартості харчування в закладах освіти.
  10. Про проект рішення сільської ради щодо безоплатного прийняття комп’ютерного обладнання та засобів навчання для кабінетів хімії, біології, фізики.
  11. Про проект рішення сільської ради щодо внесення змін та доповнення в Програму сільської ради « Шкільний автобус» на 2018-2020 роки: порядок забезпечення»
  12. Про проект рішення сільської ради щодо  оптимізації закладу дошкільної освіти « Зернятко» с. Вигон
  13. Про проект рішення сільської ради щодо внесення змін Положень про філії опорних навчальних закладів світи.